Dobrze Mieszkaj 5-2019 - nowy numer już w sprzedaży

Dobrze Mieszkaj 5-2019 - nowy numer już w sprzedaży

Autor: Anna Usakiewicz
02 wrz 2019 12:58

Gwiazdą wydania jest Agnieszka Kałuża. Specjalistka projektowania i wystroju wnętrz, która na co dzień pomaga urządzającym, a także doradza w kwestiach aranżacji w popularnych programach telewizyjnych i radiowych, opowiedziała nam o swoich pasjach i zawodowych wyzwaniach.

Najnowsze wydanie magazynu poświęcone jest tematyce, która w ostatnim czasie zajmuje coraz więcej miejsca niemal we wszystkich dziedzinach naszego życia, czyli rozwiązaniom „smart”. Także w naszym domu i jego otoczeniu najnowsze technologie i smart urządzenia zaczynają odgrywać coraz większą rolę, „Dom w stylu smart” to temat dodatku specjalnego, jaki przygotowaliśmy w tym w numerze. Zajmujemy się zagadnieniem domu inteligentnego: sprawdzamy jakie systemy są na rynku, co oferują użytkownikom, a przede wszystkim, jakie dają. Korzyści. Smart to również nowy wymiar bezpieczeństwa, sprawdziliśmy zatem jakie zaawansowane technologicznie rozwiązania oferują producenci. Jak możemy chronić siebie, rodzinę i dom, jakie urządzenia możemy wybrać i jak nimi sterować.

Dzięki nowoczesnym technologiom możemy także lepiej zadbać o klimat w naszym domu – optymalną temperaturę oraz jakość powietrza. Prezentujemy najnowsze urządzenia grzewcze pod kątem ich funkcji, wzornictwa i możliwości sterowania. Przedstawimy również najnowsze urządzania zaprojektowane w trosce o zdrowie i komfort mieszkańców w zakresie wentylacji i klimatyzacji.
Dom w stylu smart, to nie tylko dom „uzbrojony” w technologie, ale przede wszystkim komfortowy i przyjazny. Na rynku nie brakuje rozwiązań, które czynią codzienne czynności łatwymi i przyjemnymi. Wiele z tych nowinek dedykowanych jest przestrzeni kuchni, dlatego polecamy czytelnikom przegląd najnowszych, zaskakujących funkcjami urządzeń AGD, akcesoriów i wyposażenia, które usprawniają kuchenne prace i poprawiają funkcjonalność kuchennej zabudowy.

Sprawdziliśmy także, jakie nowe rozwiązania typu smart, ułatwiające i umilające codzienność, pojawiły się na rynku wyposażenia łazienek.

Tematem numeru są wnętrza otwarte. To niewątpliwie jeden z dominujących obecnie stylów urządzania, dlatego przyjrzeliśmy się bliżej różnym jego aspektom. Jednym z nich są duże przeszklenia we wnętrzach – najnowszy trend współczesnego budownictwa. Podpowiadamy, jak urządzić takie wnętrza, jakie rozwiązania w zakresie stolarki okiennej polecają producenci, jak dobrać akcesoria okienne oraz w jaki sposób zintegrować wnętrza z otoczeniem domu.

Przygotowaliśmy wiele pomysłów aranżacyjnych dotyczących urządzenia otwartego salonu, łączącego różne funkcje oraz kuchni otwartej na salon i jadalnię, które jednocześnie zbliżają domowników i gości. Doradzamy również jak urządzić komfortową i luksusową łazienkę przy sypialni.
Piękne wnętrza z polskich domów to znak rozpoznawczy magazynu Dobrze Mieszkaj. W tym numerze wybór wnętrz jest szczególny, bowiem prezentujemy cztery projekty nagrodzone oraz wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu „Dobrze mieszkam z Dobrze Mieszkaj”.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także