PARTNER PORTALU
Magazyn Dobrze Mieszkaj 1/2018 - nowy numer już w sprzedaży

Magazyn Dobrze Mieszkaj 1/2018 - nowy numer już w sprzedaży

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 gru 2017 14:43

Gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj jest znana dziennikarka Beata Sadowska. Polecamy obszerny wywiad z gwiazdą oraz towarzyszącą mu, wyjątkową sesję zdjęciową.

Już od kilku lat, na początku grudnia odbywa się organizowane przez Wydawnictwo Publikator oraz redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj Forum Dobrego Designu – jedynie takie wydarzenie w Polsce skupiające projektantów, producentów i dystrybutorów związanych z branżą wyposażenia wnętrz. W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj prezentujemy sylwetki gości i panelistów biorących udział w piątej edycji Forum Dobrego Designu. Blok autorskich reportaży przybliży Czytelnikom sylwetki oraz portfolio m.in. takich designerów jak René Hougaard, Daria Burlińska, Wiktoria Lenart.

Wydanie 1/2018 magazynu Dobrze Mieszkaj zbiega się także z okresem przygotowań do świąt Bożego Narodzenia i będzie nam towarzyszyć w okresie karnawału. Ponieważ jest to czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wspólnych biesiad i zabaw, przygotowaliśmy dla naszych czytelników dodatek specjalny „Przyjmujemy gości”, w którym radzimy jak przygotować dom na świąteczne spotkania, przyjęcia i prywatki. Na trzydziestu specjalnie wyróżnionych stronach obszernie i szczegółowo podpowiadamy jak urządzić salon idealny na towarzyskie spotkania, jakie meble wybrać, aby wygodnie podjąć gości. Radzimy jak urządzić reprezentacyjną jadalnię oraz towarzyską kuchnię. Przygotowaliśmy przeglądy mebli, dodatków oraz sprzętu AGD. Przybliżamy temat aranżacji kuchni z wyspą kuchenną oraz gościnnej łazienki i toalety. Nie zabraknie też tematów związanych ze świętami. Jak udekorować dom na święta, jak przygotować odświętną stylizację stołu i jakie potrawy powinny się na nim znaleźć – to wszystko na stronach dodatku specjalnego w najbliższym wydaniu Dobrze Mieszkaj.

Ponadto w magazynie blok tematów na temat stylistyki glamour. Podpowiadamy jak zastosować styl glamour w aranżacji wnętrz. Jakie meble i wyposażenie wybrać i jak urządzić salon, kuchnię czy sypialnię glamour w różnych wariantach tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Jak zwykle nie zabraknie również projektów. Wnętrza z polskich domów zaprojektowane przez architektów i projektantów dobieramy tak, aby były inspiracją i wskazówka dla wszystkich urządzających – zarówno właścicieli małych mieszkań, przestronnych apartamentów czy domów jednorodzinnych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także