PARTNER PORTALU
Magazyn Dobrze Mieszkaj 3-2019  już w sprzedaży

Magazyn Dobrze Mieszkaj 3-2019 już w sprzedaży

Autor: Anna Usakiewicz
26 kwi 2019 09:35

Do swojego mieszkania na Mokotowie zaprosili nas Mirella i Marcin Kępczyńscy, czyli telewizyjna „Para w remont” - gwiazdy wiosennego wydania Dobrze Mieszkaj.

W wywiadzie, któremu towarzyszy przepiękna sesja zdjęciowa Mirella i Marcin opowiadają, dlaczego kochają swoje mieszkanie i jak je urządzali, a także jak rozpoczęła się ich przygoda z telewizją. Mówią o swoich ulubionych miejscach oraz marzeniach osobistych i zawodowych.

W wiosennym wydaniu Dobrze Mieszkaj polecamy nasz dodatek specjalny, który tym razem przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy zdecydowali się na remont lub odnowienie mieszkania. Wśród tematów znalazły się materiały na podłogi – szczególnie te najmodniejsze, czyli drewniane i z rysunkiem drewna. Podpowiadamy także jakie urządzenia grzewcze są nowoczesne i ekologiczne, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Mamy porady dla osób, które chcą odświeżyć albo całkowicie odmienić wygląd kuchni, łazienki i przedpokoju. Polecamy przeglądy zakupowe modnego wyposażenia i materiałów wykończeniowych.

Tematem numeru 3/2019 są wnętrza blisko natury. Prezentujemy trendy, podpowiadamy rozwiązania aranżacyjne oraz polecamy modne materiały i wyposażenie do wnętrz urządzonych w zgodzie z aktualną modą. Wnętrz, w których rządzi zieleń, żywe rośliny oraz motywy botaniczne.

Polecamy także uwadze Czytelników cztery ciekawe projekty domów – każdy urządzony w innym stylu, każdy wyjątkowy i inspirujący do zmian.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także