PARTNER PORTALU
Nowe Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży! Zobacz, jak się zmieniliśmy

Nowe Dobrze Mieszkaj już w sprzedaży! Zobacz, jak się zmieniliśmy

Autor: Anna Sołomiewicz
16 gru 2014 15:38

W Nowy Rok wkraczamy z nowym, odmienionym Dobrze Mieszkaj. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!


Na rynku dostępny już jest nowy numer magazynu Dobrze Mieszkaj, który swoją premierę miał podczas Forum Dobrego Designu. W najnowszym numerze będziecie mogli przekonać się, jakie produkty zostały nagrodzone w konkursie Dobry Design 2015 i przeczytać wywiady z prelegentami naszego Forum. Nie zapomnieliśmy również o Świętach.

Dlatego też, w numerze znajdziecie garść pomysłów na świąteczne prezenty: dla pań, panów i najmłodszych. Przygotowaliśmy także porcję trendów - na zimę, święta i karnawał.

Osoby poszukujące inspiracji i porad odnajdą w numerze pięć wnętrz - każde w nieco innej stylistyce, od klasyki po surową nowoczesność oraz praktyczny przewodnik zakupowy, w którym prezentujemy piekarniki wielofunkcyjne (jak znalazł do świątecznych wypieków!), stylowe kanapy i wszystko do małej łazienki. 

Stali czytelnicy z pewnością zauważą kompletnie odmienioną szatę graficzną. Jest to tylko jedna z kilku niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy! 

Na rok 2015 zaplanowaliśmy dla naszych czytelników sześć wydań ze zwiększoną objętością, dwa z nich poszerzone aż do 176 stron! Przygotowaliśmy dla Was także wydania z Tematem Specjalnym numeru, w których będziecie mogli znaleźć praktyczne porady na interesujące Was kwestie.

Metamorfozę przeszło również logo naszego magazynu i portalu, które od teraz będą jednolite. Postawiliśmy na estetyczną prostotę i podkreślenie związku pomiędzy stroną internetową a magazynem papierowym. W roku 2015 czekają na nas również atrakcyjne konkursy. Do udziału zapraszać będziemy naszych czytelników oraz młodych projektantów.

Nowe logo portalu Dobrzemieszkaj.pl i magazynu Dobrze Mieszkaj.
Nowe logo portalu Dobrzemieszkaj.pl i magazynu Dobrze Mieszkaj.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także