PARTNER PORTALU
Razem pomóżmy Adzie

Razem pomóżmy Adzie

Materiał Partnera Autor: Rehau
08 gru 2017 10:40

"Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę to jedyna rzecz która go kiedykolwiek zmieniła” - Margaret Mead.

Raz do roku pracownicy naszej firmy zatrzymują się w swojej codzienności, by z całym sercem zaangażować się w akcję charytatywną i razem na milion sposobów POMAGAĆ. Wielokrotnie podliczany w kwoty pieniężne finał akcji, tak naprawdę sumuje się w niezapomniany czas, który każdego roku jest tym najbardziej wyjątkowym w REHAU.

Przedstawiamy Wam Adę – małą Wojowniczkę!

Ada przyszła na świat 26 sierpnia 2014 roku. Przed porodem lekarze podejrzewali wadę serca, więc wykonane zostało cięcie cesarskie. Serduszko biło i malutka istotka ważyła 1910 g. Była wydolna krążeniowo. Niestety, nie obyło się bez komplikacji. Nastąpił śródmózgowy krwotok, rozmiękanie istoty białej mózgu, niedotlenienie, zaćma wrodzona, zaburzenia napięcia mięśniowego. Złych wieści było więcej – u Ady dodatkowo zdiagnozowano trombofilie.

Po porodzie została przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przebywała razem ze swoją mamusią do szóstego tygodnia życia. Obecnie Ada jest pod opieką jedenastu poradni specjalistycznych, oraz wielu rehabilitantów.

Dnie Adusi przepełnione są wizytami u lekarzy i wykonywaniem ćwiczeń. Cały czas trwają poszukiwania nowych metod, które mogłyby pomóc naszej małej Wojowniczce.

Ada i jej rodzice każdego dnia udowadniają nam, jak miłość i troska o najbliższych mogą zmienić życie. My także walczymy o każdą szansę poprawy jej zdrowia. W ramach akcji charytatywnej #RehauPomaga przygotowaliśmy szereg działań m.in. zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne, kiermasz książki przeczytanej, wyjątkową sesja zdjęciową w pałacu czy festyn rodzinny. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na leczenie Ady, które niestety jest bardzo kosztowne.

Co możesz zrobić?

Święta to wyjątkowy czas. Piękne ozdoby, udekorowane domy i pachnąca choinka dodają świątecznego klimatu, lecz to nasze otwarte serca na najbliższych i potrzebujących są prawdziwą magią. Wykorzystajmy ją!

Możesz przekazać 1% podatku i/lub zafundować Adzie dodatkową godzinę rehabilitacji, wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank SA 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 26981 Gazda Ada – Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Licytuj dla Ady na Allegro 

Szczegółowe informacje o Adzie oraz o tym jak jej pomóc znajdziesz na stronie oraz 

Pamiętajcie - razem zdziałamy więcej

Komentarze

Zaloguj się