PARTNER PORTALU
Świat Łazienek i Kuchni 6/2017 - 100. numer już w sprzedaży

Świat Łazienek i Kuchni 6/2017 - 100. numer już w sprzedaży

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 lis 2017 15:56

Nowy, 100. numer magazynu "Świata Łazienek i Kuchni" już w sprzedaży.

Oddajemy w Wasze ręce setny, jubileuszowy numer „Świata Łazienek i Kuchni”. Stał się on doskonałą okazją do celebrowania 18 lat obecności naszego magazynu na rynku wydawniczym. Zaplanowaliśmy tu wyjątkową sesję redakcyjną, w której przybliżamy sylwetki naszych redaktorów oraz dziennikarzy.

Wspominamy także tematykę dotychczasowych wydań oraz najpiękniejsze wnętrza kuchni i łazienek zaprojektowane przez zaprzyjaźnionych architektów i projektantów. Zdradzamy też, co się zmieniło na przestrzeni tych lat w urządzaniu wnętrz oraz jakie rozwiązania i produkty całkowicie zrewolucjonizowały kuchnie i łazienki. Jak na jubileuszowy numer przystało, nie mogło zabraknąć konkursu dla naszych czytelników z atrakcyjnymi nagrodami.

Zaplanowaliśmy także dodatek specjalny poświęcony urządzeniu najważniejszego dla wspólnej celebracji miejsca – jadalni. Podpowiadamy tu jak udekorować stół na święta (i nie tylko), jakie meble i sprzęty wybrać do kuchni, by nadać jej salonowy charakter oraz jakie materiały sprawdzą się najlepiej na ściany i podłogi w tym wnętrzu.

Jak zawsze z naszym magazynie nie zabrakło pięknych wnętrz oraz praktycznych porad i kolorowych inspiracji. Pod lupę w tym numerze wzięliśmy stylowe kuchnie o reprezentacyjnym charakterze – podpowiadamy jak je wyposażyć, jakie meble wybrać i jak za pomocą dodatków manipulować jej nastrojem. Drugim ważnym temat jest strefa umywalki. Przyglądamy się dostępnym na rynku nie tylko umywalkom i bateriom, ale też szafkom pod umywalkę, lustrom i oświetleniu. Nie zabrakło też inspirujących prezentacji trendowych nasyconych atmosferą wspólnego świętowania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także