×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wybieramy najlepsze produkty do kuchni!

Wybieramy najlepsze produkty do kuchni!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 marz 2019 13:07

Trwa głosowanie w konkursie "Kuchnia-Wybór Roku" na najlepsze produkty do aranżacji i wyposażenia kuchni. Zapraszamy do oddawania głosów!

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, w których, jak pokazują badania, spędzamy wyjątkowo dużo czasu. Jej urządzenie przez wielu polskich inwestorów traktowane jest więc priorytetowo – to właśnie na kuchnię statystyczny Polak przeznacza największy budżet! Co więcej, wyposażenie kuchni – od mebli po oświetlenie i akcesoria – w ogromnym stopniu wpływa nie tylko na jej wygląd, ale i funkcjonalność. Dlatego wyboru kuchennego wyposażenia nie warto pozostawiać przypadkowi!

Wychodząc naprzeciwko tym trendom redakcja magazynu wnętrzarskiego „Świat Łazienek i Kuchni” oraz portalu Mamkuchnie.pl postanowiła zorganizować konkurs promujący wyłącznie produkty do aranżacji i wyposażenia kuchni. Chcemy pokazać, że warto stawiać na dobre jakościowo, przemyślane i estetyczne produkty od sprawdzonych dostawców. Chcemy wyłonić najciekawsze w Polsce rozwiązania, które każdą kuchnię zamienią w oazę funkcjonalności. Chcemy wreszcie udowodnić, że designerska kuchnia nie zależy od dużego budżetu, że na każdą kieszeń znaleźć można ciekawe propozycje.

Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów w naszym konkursie! Głosowanie trwa do 13 marca 2019 roku.

<<< ZAGŁOSUJ W KONKURSIE - TUTAJ<<<

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:

1. Głosowanie internetowe jest otwarte i może wziąć w nim udział każda pełnoletnia osoba.

2. Głosowanie internetowe trwa do 13.03.2019 r. do godz. 23.59 w serwisie internetowym www.mamkuchnie.pl w zakładce Forum BŁiK/ Kuchnia - Wybór Roku

3. Aby zagłosować wystarczy kliknąć przycisk "Oddaj głos" na stronie z listą produktów albo wizytówce konkretnego produktu.

4. Możesz zagłosować na maksymalnie trzy produkty.

5. Głos zostanie oddany gdy wypełnisz formularz rejestracji (pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe).

6. Z jednego komputera/numeru IP można oddać tylko trzy głosy.

7. Wyniki głosowania ogłosimy 2 kwietnia 2019 r. podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

PS: W razie wątpliwości: zapraszamy do przeczytania regulaminu konkursu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także