PARTNER PORTALU
Wybierz najlepsze studio kuchenne w Polsce!

Wybierz najlepsze studio kuchenne w Polsce!

Autor: Katarzyna Masłowska
26 marz 2019 11:06

Zaczęło się głosowanie w konkursie na najlepsze studia kuchenne, organizowanym przez magazyn "Świat Łazienek i Kuchni" oraz portal Mamkuchniepl. Zapraszamy do oddawania głosów!

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, do projektu i aranżacji którego przykładamy bardzo dużą wagę. Jak pokazują badania, to także pomieszczenie, na które polscy inwestorzy wydają zdecydowanie najwięcej pieniędzy z domowego budżetu. Dobrze zaprojektowana, wykonana i wyposażona kuchnia będzie służyć długie lata. Warunkiem jest jednak odpowiednia jakość jej wykonania i sprzętów, które się w niej znajdą. Jak ją zapewnić? Korzystając ze sprawdzonego i solidnego studia kuchennego.

Redakcja magazynu „Świat Łazienek i Kuchni” oraz portalu mamkuchnie.pl postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom inwestorów poszukującym fachowej informacji na temat miejsc oferujących wyposażenie kuchni wyróżniających się jakością usług. Postanowiliśmy ogłosić pierwszy w Polsce konkurs, który promować ma najlepsze w Polsce studia kuchenne. We współpracy z siecią MaxKuchnie wybierzemy razem z naszymi czytelnikami i profesjonalistami-architektami wnętrz najlepsze salony kuchenne, oceniając je pod kątem najciekawszych realizacji kuchni!

Jak wyłonimy wygranych:

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu profesjonalistów – architektów i projektantów wnętrz oraz w otwartym głosowaniu internautów, które odbędzie się na portalu Mamkuchnie.pl (www.mamkuchnie.pl) w dniach 25-29 marca 2019 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas gali wręczenia nagród konkursu „KUCHNIA - STUDIO ROKU 2019”, która odbędzie się w trakcie Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (2 kwietnia 2019 r.)

CHCESZ ODDAĆ GŁOS - KLIKNIJ TUTAJ

Instrukcja głosowania:

1. Z prezentowanych studiów kuchennych wybierz jedno, na które chcesz oddać głos. Oceń je zwłaszcza pod kątem projektu, funkcjonalności i jakości wykonania prezentowanych realizacji kuchni.

2. Kliknij przycisk "oddaj głos".
(jeśli nie widzisz przycisku to znaczy najpewniej, że ktoś już głosował z Twojego IP - po oddaniu głosu zniknie możliwość głosowania - możesz głosować tylko na jeden salon)

3. I to wszystko! Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 kwietnia 2019 r. podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

4. PS: Głosowanie trwa do 29 marca 2019 do godziny 23.59.

PAMIĘTAJ: Możesz zagłosować tylko na jeden salon! To czy zagłosowałeś/aś oceniamy po Twoim IP. Jeśli nie możesz oddać głosu (nie widzisz przycisku "oddaj głos") , jest całkiem możliwe, że np. z Twojego adresu IP już ktoś zagłosował. Spytaj kolegów z biura. ;)

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także