×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2019 roku!

Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2019 roku!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 marz 2019 09:12

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie "Łazienka-Wybór Roku". Oprócz głosów profesjonalnego jury redakcja magazynu "Łazienka" i portalu Lazienka.pl oraz Ryneklazienek.pl czeka także na głosy internautów. Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy produkt do łazienki!

Organizowany przez magazyn "Łazienka" konkurs „Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów.

Możliwość oddania głosów (i wybrania tym samym zwycięzcy tytułu "Nagroda Internautów") otrzymali także czytelnicy portali Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów!

>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY PRODUKT DO ŁAZIENEK 2019 ROKU<<<

ZASADY GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO:

1. Głosowanie internetowe jest otwarte i może wziąć w nim udział każda pełnoletnia osoba.

2. Głosowanie internetowe trwa do 13.03.2019 r. do godz. 23.59 w serwisie internetowym www.lazienka.pl w zakładce Forum Branży Łazienkowej / Łazienka - Wybór Roku

3. Aby zagłosować wystarczy kliknąć przycisk "Oddaj głos" na stronie z listą produktów albo wizytówce konkretnego produktu.

4. Możesz zagłosować na maksymalnie trzy produkty.

5. Głos zostanie oddany gdy wypełnisz formularz rejestracji (pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe).

6. Z jednego komputera/numeru IP można oddać tylko trzy głosy.

7. Wyniki głosowania ogłosimy 2 kwietnia 2019 r. podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej (Warszawa, Hotel Sheraton).

PS: W razie wątpliwości zapraszamy do przeczytania regulaminu konkursu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także