PARTNER PORTALU
Zobacz jak było podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku!

Zobacz jak było podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku!

Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
10 cze 2016 15:41

Już po raz 11. zaprosiliśmy architektów i projektantów wnętrz na spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Tym razem nowe rozwiązania do kuchni oraz łazienek prezentowaliśmy w Gdańsku. W spotkaniu wzięło udział ponad 130 gości.

Z przyjemnością odkryliśmy, że w Trójmieście nie brakuje projektantów i architektów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę.  Gwar i niemal nieustające rozmowy przy stoiskach naszych Partnerów najlepiej świadczyły o tym, że takie spotkania są potrzebne. Cieszy nas też niezmiernie wysoka frekwencja - choć sala była kameralna udało nam się w niej pomieścić wszystkich uczestników. A tych było ponad 130!

Bogaty program sprawił, że w ciągu kilku godzin nasi goście mogli zgromadzić solidną porcję wiedzy. Przede wszystkim – o trendach i modach łazienkowych i kuchennych jakie objawiły się w tym roku podczas targów iSaloni w Mediolanie. Opowiadały o nich Anna Raducha-Romanowicz (magazyn "Łazienka") oraz Małgorzata Nietupska (magazyn "Świat łazienek i kuchni"). 

Kompleksowość oferty dla projektantów oraz unikalne cechy marki Vigour pokazali Romuald Osipowicz i Monika Niewolska -przedstawiciele Partnera Strategicznego Studia Dobrych Rozwiązań - sieci salonów Elements.  

Tajniki powstawania kolekcji płytek ceramicznych przedstawiły z kolei Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż - partnera głównego spotkania w Gdańsku. 

O łazienkowych oraz kuchennych trendach i produktach mówili też nasi partnerzy z firm Archicad, CAD Projekt K&A, Deante, Duravit, Kaldewei, Peka oraz Ruke. 

Niewątpliwie jedną z największych atrakcji tegorocznego, gdańskiego Studia Dobrych Rozwiązań był wykład dr Jana Sikory. Architekt wnętrz, autor pracy doktorskiej o architekturze polskiego wybrzeża oraz wielu nagradzanych projektów wnętrz prywatnych i publicznych, w tym Stacji Kultury w Rumi, która w w 2016 roku została nagrodzona jako najpiękniejsza biblioteka na świecie, opowiadał o tym, kim jego zdaniem jest dziś twórca i jaka jest jego rola. Tego inspirującego wykładu uczestnicy spotkania słuchali z wielką uwagą,

Bardzo dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieje, że wynieśliście z niego wiele cennych inspiracji. 

Partnerzy

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także