Elegancki narożnik w kolorze bursztynu. Mebel z klasą od polskiej marki!

Elegancki narożnik w kolorze bursztynu. Mebel z klasą od polskiej marki!

Autor: Justyna Łotowska
21 cze 2022 11:58

Szukasz sofy czy narożnika, który będzie jedyny, niepowtarzalny i na lata? Meble tej polskiej marki do tanich nie należą, ale za to dają w salonie efekt wow!

Nowoczesna, elegancka i ponadczasowa sofa Soprano zapewnia komfort i wygodę zarówno dla domowników, jak i gości. Spokojne, zrównoważone linie mebla podkreślą wypoczynkowy charakter salonu, jednocześnie dodając mu pazura.

Efekt „wow!” model ten zawdzięcza jednak ekskluzywnej w wyrazie skórzanej tapicerce w kolorze bursztynu, która lśni matowo na powierzchniach oparć i siedzisk. Duże, płaskie poduchy siedzisk uzupełniają profilowane oparcia.

3-osobowe sofy modułowe można zestawiać w układy podłużne lub narożnikowe (w dwóch wersjach), tak by optymalnie dopasować je do wnętrza. 3-stopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia z dodatkową regulacją jego górnej części zapewnia warunki do relaksu w zależności od potrzeb i sytuacji – inne podczas oglądania telewizji, a inne, gdy np. rozmawiamy z gośćmi. Opcjonalna jest także możliwość zastosowania w podłokietniku szuflady z systemem Push Pull wraz z cichym domykiem. 

Marka: Kler
Cena: 38 914 zł (narożnik Soprano W171)

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także