PARTNER PORTALU
Farba sufitowa. Zobacz innowacyjną nowość!

Farba sufitowa. Zobacz innowacyjną nowość!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 wrz 2020 14:14

Ta farba do sufitu naniesiona na podłoże ma różowy odcień wskazując dokładny zasięg pomalowanej powierzchni, a podczas schnięcia zmienia kolor na biały. 

Malowanie sufitów wiąże się z trzema zasadniczymi trudnościami. Pierwsza, to praca „ponad głową” z wyciągniętymi rękoma. Druga wiąże się z koniecznością nieprzerwanego malowania całej powierzchni. Trzecia, w zasadzie najważniejsza, to ryzyko osiągnięcia wykończenia nadmiernie odwzorowującego nierówności podłoża lub wymalowania, na którym widać pomięte fragmenty. Niestety, te ostatnie wady najczęściej widoczne są po całkowitym wyschnięciu sufitu, a niekiedy dopiero na drugi dzień (jeżeli praca odbywała się przy sztucznym oświetleniu, np. w nocy).   

Wodorozcieńczalna farba sufitowa “INSL-X® Color Changing Ceiling Paint PC-1200” z innowacyjnym rozwiązaniem „Disappearing Pink Color-Change Technology” podczas schnięcia zmienia kolor z różowego na biały. Ta przejściowa zmiana odcienia ułatwia malowanie, wskazując zasięg pomalowanej powierzchni. W ten sposób zapobiegamy powstaniu „efektu pominiętych fragmentów” wymalowania.

Po całkowitym wyschnięciu i związaniu farby, niekorzystna zmiana koloru w przeciwnym kierunku, to znaczy z białego na różowy (szczególnie we wnętrzach o wysokiej wilgotności powietrza) nie jest możliwa.

Cena: 229 zł /opak. 3,78 l

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także