PARTNER PORTALU
Podłoga drewniana. Piękna kolekcja dębowych paneli

Podłoga drewniana. Piękna kolekcja dębowych paneli

Autor: Katarzyna Masłowska
26 marz 2019 19:37

Szlachetna i ponadczasowa podłoga Dąb Classic 1R lakier mat szczotkowany to propozycja dla miłośników tradycyjnych wzorów, o stonowanej barwie i jednolitym deseniu.

Baltic Wood otworzył rok w wielkim stylu. W lutym wprowadził ofertę promocyjną na cztery topowe podłogi ze szlachetnego drewna dębowego, a teraz proponuje akcję specjalną na wyselekcjonowaną podłogę w bardzo atrakcyjnej cenie. W nowej, wiosennej promocji, która potrwa do 30.06.2019, modna i stylowa podłoga drewniana, Dąb Classic 1R lakier mat szczotkowany, dostępna będzie w obniżonej cenie - 169 zł brutto/ m² (co stanowi 35 proc. oszczędności względem ceny cennikowej).

Dąb Classic 1R to trójwarstwowa podłoga klasy premium, o łagodnej selekcji, jednolitej barwie, urozmaicona drobnymi sękami nawiązującymi kolorystyką do naturalnego dębu. Dostępna we wzorze długiej deski 1-rzędowej, w rozmiarze 2200/148/13,3 mm jest idealna zarówno do małych jak i dużych pomieszczeń.

Zobacz także: Mieszkanie na warszawskich Bielanach - piękna realizacja! 

Na uwagę zasługuje jej szlachetne wykończenie. Jej powierzchnia została poddana procesowi szczotkowania, dzięki czemu zyskała niepowtarzalnie podkreślony rysunek drewna. Uszlachetniono ją również lakierem matowym, który uwypuklił jej naturalną kolorystykę. Podłoga Dąb Classic 1R posiada delikatną mikrofazę wzdłuż najdłuższego boku, która subtelnie podkreśla linię desek. Uniwersalny styl sprawia, że sprawdzi się idealnie w każdym wnętrzu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym.

Podłogę Dąb Classic 1R cechuje nie tylko piękno, ale także ponadczasowa trwałość i funkcjonalność. Jej specjalna trójwarstwowa konstrukcja, której wierzchnią część stanowi warstwa drewna szlachetnego, a środek i spód są wykonane z drewna świerkowego, zapewnia stabilizację i podwyższoną odporność na wahania wilgoci i temperatury zachodzące w pomieszczeniach w ciągu roku.

Trójwarstwowe podłogi Baltic Wood mają odpowiednią przepuszczalność termiczną, dzięki czemu można je montować na ogrzewaniu podłogowym. Montaż w nowoczesnym systemie trwałego klik, nie wymaga użycia kleju, jest łatwy w wykonaniu i umożliwia równie szybki demontaż.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także