PARTNER PORTALU
Baterie, które się nie brudzą: dotykowe rozwiązania

Baterie, które się nie brudzą: dotykowe rozwiązania

Autor: Anna Sołomiewicz
26 maj 2016 16:45

Często przy przygotowywaniu potraw zdarza nam się pobrudzić baterię mąka, powidłami czy ugniatanym ciastem. Dotykowa technologia Easy Touch sprawi, że pozbędziemy się tego problemu.

Dzięki innowacyjnej technologii baterii GROHE Minta Touch i GROHE Zedra Touch włączenie wody nie stanowi już problemu – wystarczy jedynie lekkie dotknięcie wylewki wierzchem dłoni, nadgarstkiem albo przedramieniem i wszystko staje się proste, a armatura i kuchnia pozostają w czystości. Co więcej, obie baterie inteligentnie łączą w sobie dwie funkcje uruchamiania wody: dotykowo lub tradycyjnie za pomocą dźwigni. Dzięki temu, kiedy ręce są czyste, wodę można uruchomić standardowo, za pomocą ergonomicznej dźwigni, poruszającej się płynnie i precyzyjnie za sprawą zastosowanej technologii GROHE SilkMove®. 

Baterie Minta Touch oraz Zedra Touch mogą być bez problemu obsługiwane przez dzieci – zastosowana technologia EasyTouch wyklucza możliwość poparzenia się, ponieważ dotyk uruchamia tylko zimną wodę. Jednak, po zamontowaniu dodatkowego elementu Grotherm Micro mamy możliwość indywidualnego ustawienia temperatury i włączenia również ciepłej wody. Ten mały termostat gwarantuje jednocześnie stuprocentową ochronę przed poparzeniem się. 

Estetyka, funkcjonalność, czystość

GROHE Minta Touch to połączenie estetyki i funkcjonalności. Dzięki zastosowanej technologii GROHE StarLight® chromowana powierzchnia pozostaje przez wiele lat lśniąca i odporna na odbarwienia i zmatowienia, gwarantując trwałe piękno armatury, komfort użytkowania i pewność, że detale baterii zawsze będą oczarowywać swoją nieskazitelnością i pięknem. Doskonale pasuje do każdego typu kuchni.

GROHE Zedra Touch to połączenie elegancji i funkcjonalności. Baterie z tej serii są idealną propozycją dla współczesnych i wymagających wnętrz.

Włączanie i wyłączanie wody za pomocą jednego dotknięcia wylewki nadgarstkiem lub przedramieniem jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki technologii Easy Touch zabrudzenia i odciski dłoni na baterii zostały wyeliminowane, armatura może zostać czysta i błyszcząca na dłużej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także