PARTNER PORTALU
Elegancka sofa modułowa: designerski model

Elegancka sofa modułowa: designerski model

Autor: Anna Sołomiewicz
26 maj 2016 18:18

Sofa modułowa pozwala dopasować ją do każdej przestrzeni i indywidualnych oczekiwań. Zobaczcie wygodny i elegancki projekt znanego designera.

Jeśli szukacie czegoś, co przykuwa wzrok i daje ogromny komfort; czegoś, co można dostosować do własnych potrzeb; czegoś, co przełamuje schematyczną geometrię, sofie Monaco od BoConcept będzie dobrym rozwiązaniem. Stworzona we współpracy z uznanym holenderskim projektantem Fransem Schroferem sofa to idealne dopełnienie każdego nowoczesnego wnętrza.

Obierając za punkt wyjścia znak STOP, Frans Schrofer stworzył intrygujący wizualnie mebel, który momentalnie przyciągnie Twoją uwagę. Wyjątkowe grube szwy i sześciokątne podłokietniki łączą jakość wykonania i przywiązanie do detali, których możesz się spodziewać po BoConcept i Schroferowskiej przewrotności w interpretacji współczesnego designu.

Nowatorskie, siedziska w kształcie diamentów dają pewność, że sofa zawsze utrzyma swój kształt, a ergonomiczne podparcia sprawiają, że to sofa w której się siedzi, a nie na której się siada. W pełni modułowa, więc można dostosować ją do swoich osobistych potrzeb; sprzedawana we wszystkich kolorach, materiałach i skórach dostępnych w ofercie BoConcept, sofa Monaco jest ekscytującym nowym elementem kolekcji BoConcept.

Frans Schrofer wyznacza kierunek holenderskiego designu od przeszło trzech dekad. Ten absolwent Design Academy Eindhoven tworzył dla wielu wiodących marek, jest też zdobywcą tegorocznej Red Dot Award. Jego studio projektowe, Studio Schrofer, ma swoją siedzibę w holenderskiej Hadze. Sofa Monaco to jego pierwszy wspólny projekt z BoConcept

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także