×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Łazienka w stylu loft - zobacz modne wyposażenie

Łazienka w stylu loft - zobacz modne wyposażenie

Autor: Anna Usakiewicz
19 maj 2016 14:51
Aktualizacja: 21 maj 2016 12:38

Jaka może być łazienka? Industrialna, z betonową podłogą i cegłą na ścianie. W eleganckiej szarości, której surowość łagodzą drewniane fronty mebli?

A moze w ciepłych i soczystych pastelach w wersji kobiecej, delikatnej i energetycznej. W bieli przełamanej jednym mocnym akcentem kolorystycznym, naturalnym drewnem lub miedzią.

Hiszpańska marka Inbani prezentuje łazienkę w kilku aranżacjach. Każda z interpretacji zaskakuje oszczędną formą mebli, minimalistycznym wzornictwem wanien i umywalek, a także funkcjonalnymi rozwiązaniami. 

Dla tych, którzy wolą bardziej zachowawcze kolory mebli, Inbani proponuje stonowane szarości, do których pastele – niezwykle popularny w tym roku pudrowy róż, a także różne odcienie żółci, błękitu i zieleni – pasują idealnie.

Nie bójmy się drewna. Wraz z nim do wnętrza łazienki wprowadzamy ciepło, naturalność oraz szlachetne piękno. Fornirowane meble najlepiej zabezpieczyć blatem z kompozytu z wbudowaną umywalką. W ofercie Inbani są także blaty z lakierowanego szkła (matowe i błyszczące) oraz marmuru Carrara. 

Meble, choć oszczędne w formie, są niezwykle praktyczne i wygodne. Szafki, półki i schowki porządkują i organizują przestrzeń. Wysokość szuflad dostosowano do wysokości kosmetyków, a przegrody pozwalają utrzymać porządek.

Aranżację łazienki uzupełniają wanny wolnostojące oraz umywalki – okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, podwieszane, nablatowe lub stojące na podłodze. Niektóre z umywalek wyglądają jak rzeźby. Te z kolekcji Fluent zaprojektował Arik Levy, zainspirowany kształtem strumienia wody. Od strony wzorniczej wyróżnia je płynne przechodzenie form – kwadratu w koło, powierzchni masywnych w cienkie, linii poziomowych w pionowe. Inne, ze względu na miedziane detale, przypominają precyzyjnie wykonaną biżuterię (kolekcja Bowl).

Pełna oferta Inbani jest dostępna w Polsce od niedawna. Agentem marki na naszym rynku jest Inspirownia – www.inspirownia.pl.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także