PARTNER PORTALU
Nowoczesne AGD do kuchni: energooszczędne zmywarki

Nowoczesne AGD do kuchni: energooszczędne zmywarki

Autor: Anna Usakiewicz
30 sie 2019 15:04

W nowoczesnej kuchni warto postawić na urządzenia w najwyższej klasie efektywności energetycznej. Zarówno z myślą o oszczędnościach dla domowego budżetu jak i o klimacie.

Energooszczędne, doskonale wyposażone zmywarki Series 120 to jubileuszowa oferta od Miele. Urządzenia klasy efektywności energetycznej A+++ są wyjątkowo oszczędne: zużywają mniej energii dzięki obniżeniu temperatury ostatniego płukania, a automatyczne rozpoznawanie załadunku pozwala zaoszczędzić prąd i zużyć tylko tyle wody, ile trzeba do efektywnego zmywania. Po zakończeniu mycia drzwi otwierają się same: dzięki funkcji AutoOpen naczynia są perfekcyjnie suche. Zmywarka używa wyłącznie świeżej wody, co gwarantuje pełną higienę zmywania.

Szuflada 3D i strefa MultiComfort dają ogromną elastyczność przy wkładaniu większych lub nietypowych naczyń i akcesoriów. W dolnym koszu możesz układać talerze w trzech rzędach lub zrobić miejsce na duże naczynia. Urodzinowe zmywarki Miele to także wyjątkowo łatwe otwieranie drzwi i cicha praca – cenna zaleta zwłaszcza w otwartych kuchniach. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także