PARTNER PORTALU
Nowości do łazienki - brodziki cięte na wymiar

Nowości do łazienki - brodziki cięte na wymiar

Autor: Anna Usakiewicz
07 lip 2016 08:43

Teraz  superpłaskie brodziki można przycinać na indywidualne życzenie i wybierać wśród wielości odcieni.

O szyciu na wymiar słyszał już każdy. Projektanci mody od wieków dopasowują stroje do sylwetek klientów. Villeroy & Boch ten trend wprowadza do łazienek! Teraz superpłaskie brodziki niemieckiej marki można przycinać na indywidualne życzenie i wybierać wśród wielości odcieni. Brodziki Villeroy & Boch z przyjemnością dopasują się do wymagań Twoich i Twojej łazienki!

Nieograniczone możliwości ‒ Squaro Infinity i Subway Infinity Dwie nowe kolekcje brodzików od Villeroy & Boch: Squaro Infinity i Subway Infinity dopasowują się do wnętrza! Niemiecka marka szyje brodziki na miarę – z dokładnością co do jednego milimetra! Dzięki temu można je dopasować do każdej łazienkowej przestrzeni, koloru podłogi i własnych potrzeb. Teraz ograniczeniem jest tylko wyobraźnia…

Brodziki Squaro Infinity wykonane są z Quarylu® ‒ innowacyjnego materiału, będącego połączeniem kwarcu i żywicy akrylowej. Gładka, pozbawiona porów powierzchnia produktów wykonanych z Quarylu® utrudnia odkładanie się brudu i łatwo się czyści. A ponadto charakteryzuje się idealnie gładkimi krawędziami, możliwością montażu na równi z powierzchnią płytek, trwałością oraz właściwościami antypoślizgowymi. Wśród standardowych wymiarów brodziki Squaro Infinity dostępne są aż w 49 wariantach: od 80x70 cm do rozmiarów XXL 180x100 cm oraz w pięciu matowych odcieniach: Anthracite, Grey, Brown, Edelweiss oraz Crème. Ale seria Infinity nie zna ograniczeń! Dlatego brodziki z tej linii można zamówić w dowolnie wybranym rozmiarze. Subway Infinity to brodziki ceramiczne z bezpieczną antypoślizgową powierzchnią. W standardowej ofercie do wyboru są wersje o wymiarach od 80x75 cm aż do 160x100 cm – a na zamówienie w takim rozmiarze, jaki tylko sobie wymarzysz! Brodziki Subway Infinity można zamontować na płytkach lub na równi z powierzchnią podłogi i zdecydować się na jeden z trzech kolorów: White Alpin, Ardoise i Taupe. Ale to nie wszystko! Bo Villeroy & Boch opracował sposób na to, by brodzik niczym kameleon wtopił się w podłogę. A to za sprawą technologii ViPrint, dzięki której na powierzchni brodzika można nadrukować wzór odpowiadający jednemu z trzech kolorów płytek: Lodge Beige-Effect, X-Plane Creme-Effect oraz X-Plane Anthracite-Effect.

Klasyka gatunku – Architectura MetalRim Oprócz nowych serii brodzików Infinity firma Villeroy & Boch w ofercie ma także kolekcję Architectura MetalRim – o prostej formie i maksymalnej wytrzymałości. Płaskie brodziki Architectura MetalRim zostały wykonane z akrylu wzmocnionego ocynkowaną stalą i pokryte antypoślizgową powłoką VilboGrip ‒ to gwarancja trwałości, stabilności i codziennej wygody. O jego eleganckim designie decydują detale, m.in. osłona odpływu, która leży w jednej płaszczyźnie z powierzchnią brodzika, tworząc jednolitą płaszczyznę. Kolekcja Architectura MetalRim obejmuje 31 modeli brodzików prysznicowych o wysokości 15 mm oraz 48 mm, w dwóch rodzajach wykończeń, co daje w sumie 124 możliwości!

Brodzik stanowi element, który decyduje o komforcie kąpieli i charakterze łazienki. Rozwiązania prysznicowe Villeroy & Boch dostosowują się do najnowszych łazienkowych trendów oraz do indywidualnych potrzeb klientów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także