PARTNER PORTALU
Nowości do łazienki: umywalki ze stali emaliowanej

Nowości do łazienki: umywalki ze stali emaliowanej

Autor: Anna Usakiewicz
07 cze 2016 08:39

Stal emaliowana to jeden z materiałów stosowanych do produkcji wannie oraz brodzików. Z tego materiału wykonywane są także umywalki. Wyroby ze stali przekonują dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, ale także ciekawym designem.

Na początku roku 2015 Kaldewei wprowadził do swojej oferty nowy segment produktowy – umywalki wykonane ze stali emaliowanej. Portfolio produktowe stanowi pięć serii umywalek, które zostały dopasowane do oferty wanien i powierzchni prysznicowych. W ten sposób klienci otrzymują możliwość urządzenia wszystkich stref łazienki w oparciu o elementy wykonane z jednego materiału – wysokiej jakości stali emaliowanej. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest stylistyczna, kolorystyczna i funkcjonalna spójność całego projektu.

Wszystkie umywalki w standardzie wyposażone zostały w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Własności wynikające z zastosowanego materiału – stali emalowanej Kaldewei, która jest niezwykle trwała, higieniczna i łatwa w pielęgnacji, a także odporna na zarysowania i uszkodzenia, pozwalają Kaldewei na udzielenie 30 letniej gwarancji.

Seria Avantgarde to umywalka CONO, której cechą charakterystyczną jest geometryczne ukształtowanie prostokątnej niecki. Optymalnie zintegrowana z dnem kwadratowa emaliowana pokrywa odpływu nawiązuje do wanien Conoduo i Asymmetric Duo, a także do powierzchni prysznicowej Conoflat. Szeroka tylna półka zapewnia odpowiednią ilość miejsca na przybory toaletowe. Umywalki CONO występują jako wpuszczane w blat, nablatowe z rantem 4 lub 12 cm, podblatowe i ścienne. Wszystkie dostępne są w wielu rozmiarach (np. 60x50cm, 90x50cm, 120x50cm), także z otworami pod baterię.

W tej samej tonacji wykonano umywalkę CENTRO i dopasowano ją do wanien Centro Duo i powierzchni prysznicowej Superplan Plus, gdzie cechą charakterystyczną jest okrągła emaliowana pokrywa odpływu. Zarys zewnętrzny umywalki to prostokąt, w którym niecka tworzy wyraźnie ukształtowany owal. Design umywalki jest idealny nie tylko do nowoczesnego wystroju łazienki, ale także doskonale komponuje się z tradycyjną architekturą wnętrza. Umywalka posiada obszerną półkę, którą możemy wykorzystać na przybory łazienkowe. Umywalki CENTRO występują jako nablatowe z rantem 4 lub 12 cm, podblatowe i ścienne. Wszystkie dostępne są w wielu rozmiarach (np. 60x50cm, 90x50cm, 120x50cm), także z otworami pod baterię.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także