PARTNER PORTALU
Stół w wyjątkowej oprawie. Piękne kieliszki nie tylko na specjalne okazje

Stół w wyjątkowej oprawie. Piękne kieliszki nie tylko na specjalne okazje

Autor: Urszula Tatur
09 gru 2020 11:48

Stylistyka Bożego Narodzenia i Nowego Roku kojarzy nam się z subtelnym pięknem, elegancją i nutą luksusu. W tym zimowym czasie poszukujemy upominków, które idealnie wpiszą się w jego magiczną atmosferę.

Poetycka inspiracja

Wyjątkowe naczynia powstają dzięki połączeniu nowoczesnej wiedzy i gry z tradycją oraz wrażliwej obserwacji otaczającego świata. Odzwierciedla to kolekcja Inel. Źródłem inspiracji dla jej powstania był moment załamania światła na krystalicznie bezbarwnym szkle, który tworzy iluzję wgłębienia w kieliszku. Postanowiono odtworzyć to złudzenie optyczne w rzeczywistości – w ten sposób naczynia zyskały wyjątkowe wgłębienie. Ta niezwykła ozdoba łączy wszystkie elementy kolekcji, na którą składają się kieliszki do wina w trzech rozmiarach (580 ml, 650 ml i 700 ml), kieliszki do szampana (250 ml) oraz karafka o pojemności 1800 ml. Tego typu designerskie akcesoria z pewnością sprawdzą się doskonale zarówno w roli prezentów, jak i jako ozdoba świątecznego stołu.

Praca rzemieślnika

Sekret idealnego szkła tkwi przede wszystkim w zdolnościach rzemieślnika. Awangardowa kolekcja Inel to dzieło prawdziwych mistrzów w hutniczym fachu. Naczynia formowane z masy szklanej przy pomocy specjalistycznych narzędzi są tworzone z artyzmem i niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu każdy kieliszek i dekanter sprawia wrażenie dzieła sztuki – wyjątkowego i perfekcyjnie dopracowanego.

Noworoczny toast

Nadchodzące Boże Narodzenie oraz Nowy Rok będziemy w tym roku świętować inaczej niż zwykle. Zabraknie może hucznych zabaw, nie znaczy to jednak, że temu magicznemu okresowi nie będzie towarzyszyła aura piękna i elegancji. Warto podarować swoim bliskim prezenty z klasą i szczyptą blichtru, które jednocześnie znajdą praktyczne zastosowanie. Jedyne w swoim rodzaju rzemieślnicze kieliszki Inel nie tylko ucieszą oko, lecz także okażą się przydatne w tym noworocznym okresie. Swoim unikatowym, a zarazem ponadczasowym wzornictwem uświetnią sylwestrowe toasty, a dzięki wyjątkowej trwałości posłużą przez wiele lat.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także