PARTNER PORTALU
Wielkoformatowe płytki nie tylko do salonu

Wielkoformatowe płytki nie tylko do salonu

Autor: Urszula Tatur
10 wrz 2020 09:46

W ideę współczesnych, kojarzonych z minimalizmem i otwartą przestrzenią wnętrz, doskonale wpisują się wielkoformatowe płytki. Dzięki nim powierzchnie podłóg i ścian zachwycają lekką kompozycją o spójnej kolorystyce oraz czymś nieuchwytnym, czyli… efektem wow.

Płytki wielkoformatowe wizualnie powiększają przestrzeń oraz sprzyjają utrzymaniu czystości. Subtelne barwy kolekcji dają możliwość ciekawych gier odcieniami beżu i szarości. Przy ich użyciu tworzyć można kompozycje, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki rektyfikacji, czyli specjalnej obróbce mechanicznej, można je układać z bardzo wąskimi fugami.

Moc możliwości

Naturalnie i nowocześnie. Pięknie i praktycznie. Projektując współczesne wnętrza warto uwzględnić wszystkie aspekty oraz możliwości stosowanych materiałów, których suma złoży się na mile widziany efekt wow. Ten zaś przypisany jest do określonych pomysłów. Jednym z nich są wielkoformatowe płytki podłogowe i ścienne. Ich wybór gwarantuje trwałe i eleganckie rozwiązania. Idealne do kuchni, aneksu, salonu, sypialni, korytarza czy gabinetu.

Łazienka z efektem WOW

O efekcie wow decydują umiar dekoracji oraz harmonia poszczególnych płaszczyzn – przekonują designerzy. Ludzkie oko lubi płynność kolorów i faktur, która koi zmysły. To jeden z powodów, dla których warto zdecydować się na jednolitą kolekcję płytek dla ścian i podłogi. A także na największy z dostępnych formatów: 120 x260 cm.  Wielkoformatowe płytki wyglądają zjawiskowo zarówno w monochromatycznych projektach, jak i we wnętrzach komponowanych z kilku kolorów.

Inwestycja w piękno

Piękno wnosi do wnętrz spokój oraz pomaga tworzyć łagodną atmosferę. Nic więc dziwnego, że patenty sprawdzone w domach podobnie dobre zastosowanie znajdują w przestrzeni użytkowej – w miejscach pracy i spotkań. Wszędzie tam, gdzie urok projektu ceniony jest na równi z jego wymiarem praktycznym.

Komentarze

Zaloguj się