Zadbaj o higienę w domu

Zadbaj o higienę w domu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 cze 2020 09:34

Dbanie o higienę stało się obecnie szczególnie ważne. Dlatego warto zainwestować w sprzęty AGD, które pomogą zachować czystość artykułów codziennego użytku oraz zapewnią idealnie posprzątane wnętrza.

Lśniąca kuchnia

Tradycyjne mycie naczyń to nie tylko uciążliwa czynność zabierająca wiele czasu, ale również sprzyjająca rozmnażaniu się bakterii. Zmywarka eliminuje bakterie za pomocą gorącej wody i detergentu, a opracowany przez markę Bosch system Higiena Plus umożliwia pozbycie się resztek jedzenia oraz niepożądanych drobnoustrojów z blisko stuprocentową skutecznością. Do jednego cyklu zmywania, urządzenie potrzebuje tylko około 9 litrów wody. Dzięki zmywarce Bosch, oszczędzasz wodę i energię elektryczną. Bez gąbek, myjek i bakterii.

Odetchnij czystym powietrzem

Odkurzacz ProHygienic filtruje aż 99,9% drobnych cząsteczek kurzu. Dzięki wbudowanemu filtrowi UltraAllergy, wydmuchiwane powietrze jest lepiej oczyszczone, co eliminuje szkodliwe bakterie i cząsteczki w Twoim otoczeniu. Filtr Ultra Allergy to gwarancja jakości powietrza, co jest szczególnie ważne dla alergików. Wymienne worki AirFresh z technologią aktywnego węgla filtrują 99,9% drobnych cząsteczek kurzu, zatrzymują nieprzyjemne zapachy, a ich praktyczne zamknięcie pozwala na higieniczną wymianę. Oprócz gwarancji czystego powietrza otrzymujesz również 10 – letnią gwarancję na silnik odkurzacza, produkowany w Niemczech.

Aktywny tlen walczy z zarazkami

Aby pozbyć się niebezpiecznych bakterii nie trzeba już wielogodzinnego wyparzania materiału. Pralki marki Bosch z technologią ActiveOxygen zapewniają delikatne oraz higieniczne pranie nawet w 20°C. Urządzanie troszczy się nie tylko o nasze zdrowie, ale również o kondycję naszych ubrań. Co więcej, najdelikatniejsze tkaniny odświeżysz bez użycia wody czy detergentów, co zapewnia innowacyjny program ActiveOxygen Refresh. Wytwarzane wewnątrz pralki naturalne cząsteczki składające się z atomów tlenu przywracają odzieży świeżość oraz likwidują niepożądane zapachy.

Świeżość w zasięgu ręki

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w każdej kuchni. Pozwala przechowywać jedzenie dłużej z zachowaniem świeżości. Marka Bosch oferuje specjalną strefę zero, która została opracowana z myślą o przechowywaniu mięsa
i ryb, nie tylko dużo dłużej, ale z zachowaniem higieny oraz bez przenikania zapachów. Szuflada z technologią VitaFresh utrzymuje temperaturę 0°C, a jej hermetyczne uszczelnienie zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Dodatkowo, dla warzyw czy owoców dedykowana jest osoba szuflada z reguacją wilgotności, dzięki czemu zachowają one świeżość oraz dobrą kondycję. Takie rozwiązanie zapewnia zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich oraz zapobiega marnowaniu żywności.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także