×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
4 Design Days 2023: holenderski design zagościł w Katowicach

4 Design Days 2023: holenderski design zagościł w Katowicach

Materiał Partnera Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 lut 2023 10:01

W 2022 roku w Katowicach otworzył się showroom Eichholtz by My Honey Home, w którym prezentowana jest pełna oferta tej designerskiej holenderskiej marki. O nowych kolekcjach Eichholtz i współpracy z wyjątkowym designerem Philippe Pleinem rozmawiamy z architektem i menedżerem salonu, Jackiem Palą.

s

- Eichholtz jest wyjątkową marką. To holenderski producent, który przede wszystkim stawia na jakość i wyszukany design. Marka już od 30 lat pozyskuje na całym świecie klientów, którzy cenią sobie elegancję i prestiż, a także tych, którzy podążają za aktualnymi trendami. Marka jest rozpoznawalna niemal na każdym kontynencie i wystawia się na wszystkich ważnych targach designu, które odbywają się na świecie - mówił Jacek Pala. 

Eichholtz dwa razy do roku wprowadza  nowe kolekcje, które prezentuje na jednych z najważniejszych targów designu na świecie, czyli Maison Objet. W tym roku nowości od Eichholtz można było podejrzeć także w trakcie 4 Design Days, gdzie swoje stoisko zaprezentował właśnie showroom Eichholtz by My Honey Home z Katowic. 

- Nowa kolekcja Eichholtz, która miała premierę w zeszłym tygodniu, to hołd oddany pracy rzemieślników. widzimy tu krosno ręczne, tkactwo, ale także rzeźbienie w marmurze czy trawertynie - tak o nowościach designerskiego producenta mówił Jacek Pala. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także