PARTNER PORTALU
AGD do zabudowy - nowa linia zaskakuje designem

AGD do zabudowy - nowa linia zaskakuje designem

Autor: Anna Usakiewicz
20 sie 2019 13:46

Design nigdy nie był tak ważny jak dziś – w czasach, gdy nawet wystrój kuchni świadczy o indywidualnym charakterze i stylu życia.

Ekskluzywne urządzenia Whirlpool W Collection odpowiadają na potrzebę wyjątkowej estetyki, jednocześnie oferując najnowocześniejsze funkcje i wyjątkową wydajność. Linia do zabudowy Whirlpool W Collection Black Fiber wprowadza zupełnie nowy styl, który jest zarówno modny oraz ponadczasowy. Sprzęty łączą minimalizm czarnej stali nierdzewnej z ciepłą teksturą inspirowaną naturą. 

Wyrafinowany styl inspirowany naturą

Nowa linia urządzeń do zabudowy obejmuje piekarniki, kuchenki mikrofalowe, okap kominowy, indukcyjną i gazową płytę grzewczą oraz chłodziarkozamrażarkę z systemem No Frost. Wszystkie urządzenia mają satynowe wykończenie z matową teksturą (szczotkowana czarna stal nierdzewna). Inspirowane naturą ciemne barwy pasują do wyrafinowania w designie nowoczesnych kuchni klasy premium. 

Styl i funkcjonalność w jednym

Stosowanie subtelnie teksturowanych materiałów, takich jak szczotkowana stal nierdzewna, stanowi nie tylko gwarant jakości, ale także sprawia, że punkty dotykowe stają się natychmiast widoczne. Sprzęty posiadają m.in. zaawansowany interfejs użytkownika SmartDisplay umieszczony bezpośrednio na płaskiej powierzchni urządzeń, który nie tylko wkomponowuje się w styl urządzeń, ale tym samym jest prosty w obsłudze.

Oprócz wyjątkowego designu, urządzenia Whirlpool W Collection wyposażone są w innowacyjne rozwiązania, które zapewniają doskonałe parametry pracy przy minimalnym wysiłku użytkownika. Możliwe do wyboru liczne ustawienia i funkcje pozwalają dostosować proces gotowania do każdej potrawy. Pomaga w tym zaawansowana technologia 6. Zmysł firmy Whirlpool, która wpływa na optymalizowanie wydajności podczas pracy urządzeń. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także