PARTNER PORTALU
AGD w domu: pojemna lodówka dla rodziny

AGD w domu: pojemna lodówka dla rodziny

Autor: Anna Sołomiewicz
24 maj 2016 11:59

Zakup lodówki nie jest najprostszym. Trzeba znaleźć kompromis pomiędzy rozmiarem, ceną oraz - oczywiście - funkcjami sprzętu. Zobaczcie najnowszy model chłodziarko-zamrażarki.

Zakup sprzętu domowego, zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych, zawsze wiąże się z koniecznością przeanalizowania kilku wariantów, które umożliwią znalezienie konsensusu pomiędzy rozmiarem, ceną oraz technologiami umieszczonymi w ich wnętrzu. To właśnie z myślą o tego typu konsumentach firma Haier wprowadziła na polski rynek swój najnowszy produkt, chłodziarko-zamrażarkę HAIER HRF-521DM6.

Mimo pogłębiającego się kryzysu demograficznego, procent rodzin wielodzietnych na terenie naszego kraju wciąż utrzymuje się na zaskakująco wysokim poziomie. Obecnie, według danych GUS, co piąta rodzina w Polsce posiada przynajmniej trójkę dzieci. Posiadanie tak licznego potomstwa to niewątpliwie duża radość, ale również masa obowiązków, jakie wynikają z konieczności zapewnienia domownikom odpowiedniego komfortu życia.
Tak prozaiczna czynność jak codzienne zakupy, w przypadku rodzinny wielodzietnej potrafi przerodzić się w prawdziwą kampanię, którą należy staranie zaplanować i dostosować do upodobań wszystkich członków rodzinny.

Mamy świadomość, że przechowywanie żywności w przypadku rodzinny wielodzietnej, to duże wyzwanie. To właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy na polski rynek naszą najnowszą chłodziarko-zamrażarkę HAIER HRF-521DM6. Jest ona wyposażona w szereg praktycznych rozwiązań technologicznych, które zostały zamknięte w zgrabnej obudowie. Całość dostępna jest w przystępnej cenie - mówi Joanna Mróz, marketing manager marki Haier.

Model HRF-521M6 to chłodziarko-zamrażarka typu Side By Side, o łącznej pojemności 518 litrów i wymiarach 179cm wysokości, 90,8cm szerokości i 65,5cm głębokości. Urządzenie zostało zaprojektowane w nowoczesny i elegancki sposób, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Uchwyty drzwi skomponowano bardzo staranie, aby uniknąć wystających elementów, a to w połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawia, że są bardzo wygodne. Całość łatwo komponuje się z nowoczesnymi meblami kuchennymi.

We wnętrzu znajdziemy półki wykonane z hartowanego szkła wykonane w taki sposób, aby stanowiły skuteczną barierę dla rozlanych płynów i zabezpieczały komorę chłodziarki przed zalaniem. Całe wnętrze oświetlone jest za pomocą nowoczesnych diod LED, które są nie tylko energooszczędne, ale również nie powodują wzrostu temperatury wewnątrz urządzenia.

Ponadto model ten posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak system NO FROST czy programy do szybkiego chłodzenia i mrożenia. Pierwsza zapewnia lepszy obieg zimnego powietrza wewnątrz zamrażarki, dzięki czemu zapobiega osadzaniu się szronu. Druga umożliwia szybkie obniżenie temperatury, co pozwala utrzymać prawidłowe wartości przechowywanej żywności oraz szybko zamrozić łatwo psujące produkty. Wszystkimi funkcjami można łatwo zarządzać za pomocą panelu, umieszczonego na drzwiach urządzenia.

Klasa energetyczna tego modelu to A+, a poziom hałasu, jaki emituje wynosi 43 decybele, co odpowiada poziomowi głośności jaki panuje w lesie. Wszystko to sprawia, że HAIER HRF-521DM6 to idealne rozwiązanie dla osób posiadających liczną rodzinę, szukających zaprojektowanego ze smakiem, zaawansowanego technologicznie urządzenia, którego zakup nie nadwyręży znacząco domowego budżetu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także