Akcesoria łazienkowe w stylu skandynawskim. Ciekawa nowość!

Akcesoria łazienkowe w stylu skandynawskim. Ciekawa nowość!

Autor: Justyna Łotowska
23 marz 2022 11:18


Akcesoria łazienkowe to bardzo ważne wyposażenie każdej toalety. To one mogą nadać jej niepowtarzalnego designu, albo wręcz przeciwnie pozostać detalami, które dopasują się do otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest ta nowa kolekcja, która bardzo dobrze wpisuje się w minimalistyczne trendy.

Kolekcję Earth marki Sealskin wyróżnia motyw ziemi, kamienia, szkła i drewna, bardzo popularny w nowoczesnych wnętrzach. Seria akcesoriów charakteryzuje się spokojnymi, neutralnymi barwami, jak najlepiej oddającymi te naturalnie występujące w przyrodzie.

W skład kolekcji wchodzą: dozownik na mydło, szczotka WC z pojemnikiem, kubek na szczoteczkę do zębów, zestaw: dozownik na mydło 150 ml i kubek na szczoteczkę, uchwyt na papier toaletowy.

Akcesoria z kolekcji Earth mają odcień dębu, a wykończenia takie jak nasadki czy uchwyty są w kolorze czarnym. To zestaw, który doskonale sprawdzi się w łazience w stylu industrialnym i skandynawskim. Minimalistyczna forma podkreśla cechy takie jak prostota i surowość we wnętrzach.

Cena: dozownik do mydła - 97 zł, kubek na szczoteczki - 75 zł, zasłona prysznicowa - 128 zł. Marka: Sealskin

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także