Bateria zlewozmywakowa Kastos marki Invena

Bateria zlewozmywakowa Kastos marki Invena

Autor: Rafał Konopka
31 maj 2016 08:39

Firma Invena stworzyła nową baterię zlewozmywakową Kastos. Jej smukła linia urzeknie każdego estetę, a wysoka użyteczność zaimponuje miłośnikom praktycznych rozwiązań.

Nie od dziś wiadomo, że detale mają ogromny wpływ na ogólny wizerunek wnętrza. Odpowiednio dobrane akcesoria mogą całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia, dodając mu klasycznej elegancji lub nowoczesnego charakteru. Zasada ta obowiązuje również w kuchni, jednak w jej przypadku najlepszym pomysłem aranżacyjnym jest wybór takich elementów wyposażenia, które będą łączyć w sobie wysoką estetykę z maksymalną funkcjonalnością. Dokładnie takie wymagania spełnia nowa, jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa Kastos firmy Invena. Model ten przyciąga wzrok prostą formą, elegancką barwą i lśniącym wykończeniem. Niezwykle trwała powłoka w kolorze chromu sprawia, że bateria stojąca Kastos doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz z modnymi ostatnio jednobarwnymi meblami na wysoki połysk. Wymieniając zalety nowego produktu marki Invena nie sposób pominąć jeszcze jednego elementu – niezwykle smukłej sylwetki. Znaczna wysokość wylewki (372 mm) dodaje całości niezwykłego majestatu i sprawia, że bateria Kastos niepodzielnie króluje na kuchennym blacie, stając się ozdobą całej kuchni.

Wygoda, oszczędność i trwałość

Nowa bateria zlewozmywakowa Kastos marki Invena to produkt, który zasługuje na uwagę nie tylko
z powodu nowoczesnego designu, ale również wysokiej trwałości i funkcjonalności. Użytkownicy
z pewnością docenią obrotową wylewkę, która w połączeniu ze znaczną wysokością całego modelu,
pozwala na wygodne mycie nawet dużych naczyń. W trosce o komfort domowników producent zastosował również w baterii dwustopniowy mieszacz ceramiczny, pozwalający na płynne dopasowanie strumienia do aktualnych potrzeb. Dzięki niemu można swobodnie regulować dopływ wody, zmniejszając jej nieuzasadnione zużycie. Akcesorium, które pomoże jeszcze bardziej zatroszczyć się o środowisko naturalne, a zarazem przyczyni się do obniżenia rachunków za domowe media, to dostępny w komplecie specjalny areator. Odpowiednio napowietrzy on wodę, utrzymując właściwą siłę strumienia. Mówiąc krótko – bateria zlewozmywakowa Kastos marki Invena jest doskonałym wyborem zarówno ze względów estetycznych, praktycznych, jak i ekonomicznych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także