Biurko do pracy w domu. Nowość od Black Red White!

Biurko do pracy w domu. Nowość od Black Red White!

Autor: Ewa Kozioł
17 lis 2021 10:07

W dobie pracy zdalnej biurko stało się jednym z ważniejszych mebli w naszych domach i mieszkaniach. Musi być wielofunkcyjne i zapewnić komfort pracy na najwyższym poziomie. 

Jak większość z nas, nie spodziewałeś się przejścia z pracy biurowej na home office? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, możemy temu zaradzić! Biurko Darin w stylu loftowym sprawdzi się zarówno jako miejsce pracy, jak i damska toaletka. Po skończonej pracy laptopa oraz wszelkie dokumenty schowasz do półki ukrytej pod przesuwanym blatem. To sposób na to, byś po zakończonym dniu zaaranżował tam miejsce na coś innego.

Pojemne wnętrze schowka to nie jedyny atut tego modelu. Pod laminowanym blatem kryją się również dwa wejścia USB, dzięki czemu bez problemu naładujesz telefon podczas pracy. Na blacie zamontowana została praktyczna półka, na której ustawisz monitor. W biurku Darin umieszczone zostało także energooszczędne oświetlenie LED. W łatwy sposób dostosujesz jego moc do swoich potrzeb, dzięki dotykowemu przyciskowi.

Mimo tak wielu funkcji, biurko Darin jest meblem o małym gabarycie. Z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w małych wnętrzach takich jak sypialnia czy przedpokój, bez konieczności aranżowania odrębnego pomieszczenia na domowe biuro.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także