PARTNER PORTALU
Blask, przepych, połyskująca elegancja: nowa kolekcja płytek Macieja Zienia

Blask, przepych, połyskująca elegancja: nowa kolekcja płytek Macieja Zienia

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 sty 2020 19:47

To zdecydowanie haute couture w branży płytek ceramicznych – pełna przepychu, złota, czerni, bieli i połyskującej elegancji. Zobaczcie najnowszą kolekcje płytek ceramicznych Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin.

Kolekcja Gleam to trzecia z czterech łazienkowych nowości Macieja Zienia w formacie 33 x 90 cm. Odnaleźć w niej można elegancki przepych, jest bowiem inspirowana białym marmurem Panda White, wydobywanym w Indiach, który charakteryzuje mocne, czarne użylenie. Maciej Zień zaproponował jednak łagodniejszą wariację na temat tego pięknego kamienia. Wzory płytki ściennej mają o wiele bardziej rozmyte żyłki, przypominają chmury, które – niczym po niebie - płyną przez elegancką, białą taflę płytki.

Kolekcja Gleam to zdecydowanie haute couture w branży płytek ceramicznych – pełna przepychu, złota, czerni, bieli i połyskującej elegancji. Samo słowo „gleam” po angielsku oznacza zarówno poświatę, jak i połysk, blask. Gwiazdy estrady na ważne wydarzenia lub wielkie przyjęcia zakładają kreacje od Macieja Zienia. Wszyscy, którzy pragną stworzyć w łazience luksusowe spa, nie muszą szukać inspiracji nigdzie indziej - kolekcja Gleam to glamour.

Płytka ścienna Gleam: 898 x 328 mm, połysk, cena: 159,90 zł za m2.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także