PARTNER PORTALU
Blaty z konglomeratu - piękno włoskiego marmuru

Blaty z konglomeratu - piękno włoskiego marmuru

Autor: Anna Usakiewicz
27 lis 2017 12:17

Marmur Bianco Carrara to chyba jeden z najbardziej znanych i pożądanych kamieni świata. Najnowsza linia konglomeratów kwarcytowych idealnie oddaje jego naturalne piękno.

Marmur Bianco Carrara wydobywany jest we włoskim mieście Carrara. Znany jest on na całym świecie ze swojej białej tonacji wzbogaconej w ciemne, delikatne wzory efektownie przenikające się na jego powierzchni. Firma Technistone inspirując się wyglądem tego niewątpliwie bardzo dostojnego kamienia stworzyła cztery powierzchnie konglomeratowe odzwierciedlające jego autentyczny urok.

Konglomeraty kwarcytowe przypominające marmur Bianco Carrara cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Dzięki swoim wysokim walorom wizualnym oraz użytkowym coraz chętniej są wybierane do zwieńczenia przestrzeni mieszkalnych oraz użytkowych. Obecnie w świecie wykańczania wnętrz dominują style, w których prym wiodą naturalne materiały. Powierzchnie Technistone doskonale wpisują się w ten trend. Dzięki połączeniu powierzchni przypominających rysunek marmuru z elegancją złota, miedzi lub srebra możemy uzyskać wnętrze utrzymane w bardzo modnej konwencji Scandi Chic, natomiast zestawiając je z drewnem - naturalne i ponadczasowe. Monochromatyczne, białe stylizacje również świetnie komponują się z materiałami Noble Areti Bianco, Noble Lusso Champagne, Noble Carrara oraz Noble Supreme White, ponieważ tworzą razem spójną, harmonijną, a jednak zdobną przestrzeń. Zwolennikom designerskich rozwiązań spodoba się natomiast zestawienie elementów wykonanych z konglomeratów kwarcytowych imitujących włoski kamień z czernią. Takie połączenie prezentuje się bardzo stylowo i zawsze jest na czasie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także