PARTNER PORTALU
Brama garażowa: idealna do nowoczesnego domu

Brama garażowa: idealna do nowoczesnego domu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2020 09:00

Jaką bramę garażową wybrać do swojego domu? Poznajcie nową model, który będzie pasowała do nowoczesnego domu.

Belado to brama garażowa szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Możemy skonfigurować ją w taki sposób, że będzie pasowała do absolutnie każdego domu. Spełnia cztery najważniejsze wymogi jakie możemy mieć szukając bramy: 

1. Termoizolacyjności

Brama spełnia najwyższe wymogi w zakresie termoizolacji i efektywności energetycznej. Konstrukcja segmentów z przegrodą termiczną i większą grubością całkowitą, w połączeniu z ociepleniem twardą pianką PUR, gwarantuje najwyższe właściwości izolacji cieplnej i akustycznej. Współczynnik izolacyjności cieplnej to K = 0,34 W/m2K.

2. Design

Posiada eleganckie wykończenie także od wewnątrz. Dostępna jest w szerokiej palecie kolorów i faktur, dzięki czemu  pozwolą uzyskać wyjątkowy i estetyczny design. 

3. Jakość

Brama garażowa odznacza się też maksymalną odpornością na działanie czynników zewnętrznych czy upływ czasu. Pełną niezawodność i łatwość obsługi osiągnięto dzięki sprężynie naciągowej lub sprężynie skrętno-wałowej z dwustronnym zabezpieczeniem na wypadek pęknięcia jednej ze sprężyn.

4. Technologia

Bramy dostępne są z dedykowanymi, wielofunkcyjnymi napędami. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zintegrować je z urządzeniami wewnątrz domu - z poziomy naszego telefonu możemy zmieniać ustawienia okien – a także na zewnątrz – jak brama garażowa, drzwi zewnętrzne czy rolety.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także