×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ciekawy pomysł na oświetlenie salonu. To nowość!

Ciekawy pomysł na oświetlenie salonu. To nowość!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 gru 2020 11:05

Nowa kolekcja oświetlenia polskiego producenta pozwala subtelnie wyeksponować atuty wnętrza - piękną ścianę za kanapą, stylowy stół w jadalni, efektowną grafikę czy rzeźbę.

W każdym domu znajdują się miejsca wyjątkowe – takie, które warto podkreślić. Może to być piękna, ceglana ściana, efektowna rzeźba czy stylowo urządzona biblioteczka. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe pozwalają subtelnie wyeksponować atuty wnętrza. Dzięki temu poszczególne elementy dekoracyjne czy kreatywne rozwiązania architektoniczne są dobrze widoczne i przykuwają uwagę. Takim zadaniom służyć ma też nowa kolekcja Set marki Nowodvorski. 

W kolekcji znalazły się lampy sufitowe o niewielkich rozmiarach – ich wysokość wynosi 12 cm, a średnica tylko 10 cm. Oprawy mają prosty, zaokrąglony kształt i są mocowane bezpośrednio do sufitu, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Dzięki temu lampy SET pasują do różnych stylów aranżacyjnych – od skandynawskiego po nowoczesny. Lampy przystosowane są do źródeł światła GU10 LED, które można ustawić pod dowolnym kątem, precyzyjnie kierując światło w wybrane miejsce. Co ważne, lampy z kolekcji Set mogą być aranżowane w ciągu, tworząc spójną, świetlną kompozycję. Każda lampa może świecić w innym kierunku, co tworzy niezwykły efekt np. w strefie ze sprzętem muzycznym czy w kąciku z ozdobnymi dziełami sztuki.

Pojedynczo zamontowane lampy są idealnym sposobem na zaakcentowanie konkretnego obszaru – na przykład kwietnika, półki z dekoracjami czy efektownej rzeźby. To także dobry sposób, by dodatkowo doświetlić przestrzenie, w których potrzebne jest większe natężenie światła: blat roboczy w kuchni, przedpokój czy hol.

Lampy dostępne są w ośmiu wersjach kolorystycznych. Podstawowymi kolorami są czarny i biały – występują one zarówno oddzielnie, jak i w połączeniu. Czerń i biel mogą także być wzbogacone o akcenty złote lub srebrne. 

Cena: 75 zł
Producent: Nowodvorski 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także