PARTNER PORTALU
Czarne meble do łazienki. Z tym pomysłem nie będzie na nich śladów palców!

Czarne meble do łazienki. Z tym pomysłem nie będzie na nich śladów palców!

Autor: Justyna Łotowska
16 wrz 2022 11:00

Czarne meble łazienkowe cieszą się niezwykłą popularnością. Choć kolor ten uchodzi za trudny w utrzymaniu czystości, to zdominował współczesne wnętrza. Ciekawym pomysłem są czarne meble łazienkowe odporne na powstawanie odcisków palców.

Metro System to kolekcja marki NAS, należącej do Deftrans -  polskiego producenta mebli łazienkowych. W jej skład wchodzi kilka typów szafek w różnych wymiarach i wariantach, które można dowolnie komponować.

Przykładowo, dwie szafki zamontowane jedna nad drugą, razem utworzą wysoki słupek, dopasowany do wąskiej wnęki, natomiast dwie szafki podumywalkowe, połączone wspólnym blatem, zamienią się w pojemną komodę. Drzwi szafek otwierają się na lewą lub prawą stronę w zależności od preferencji.

Modułowość pozwala  na umeblowanie zarówno małych, jak i dużych łazienek oraz trudnych w aranżacji pomieszczeń o niestandardowym układzie, z wnękami lub skosami. Zabudowę można uzupełnić o funkcjonalne blaty, szafki lustrzane lub otwarte półki w formie kubików.

Kolekcja oferuje dwa rodzaje dedykowanych umywalek - nablatowe oraz meblowe, wykonane z trwałej ceramiki w odcieniu białym lub czarnym. 

Koniec z odciskami palców na meblach

Odciski palców na frontach to problem, którą znają wszyscy posiadacze ciemnych mebli. Dlatego szafki z kolekcji Metro System w kolorze czarnego matu zostały zabezpieczone specjalną powłoką No Fingerprint, która zapobiega powstawaniu śladów po palcach. Dzięki niej, zapomnimy o częstym czyszczeniu mebli.

Kolekcja Metro System jest również dostępna w wersji klasycznej, w odcieniu białego połysku oraz w wersji pokrytej drewnopodobnym dekorem.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także