×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Czyszczenie parą: zobacz nowy mop, który Ci to ułatwi

Czyszczenie parą: zobacz nowy mop, który Ci to ułatwi

Autor: RedakcjaDobrzemieszkaj.pl
10 wrz 2019 11:52
Aktualizacja: 10 wrz 2019 13:08

Czyszczenie parą ma wiele zalet. Ta metoda jest polecana zwłaszcza alergikom jak i młodym rodzicom. A to dlatego, że czyszczenie parowe nie wymaga stosowania jakichkolwiek detergentów.

Cały proces czyszczenia polega tylko i wyłącznie na korzystaniu z gorącej pary pod ciśnieniem. Efekty są zawsze doskonałe. Dowiedziono, że parownica Kärcher usuwa 99,99% wszystkich typowych bakterii domowych na twardych powierzchniach. To oznacza, że czyszcząc w ten sposób zapewniamy sobie i naszym domownikom doskonałą, nie tylko wizualną, lecz także higieniczną czystość. Jest to wskazane zwłaszcza gdy mamy małe dzieci, które bawią się raczkując po podłodze. Dobrze, by na jej powierzchni nie znajdował się brud i bakterie, ale także, by nie było tam pozostałości detergentów. Para idealnie odpowiada na to wyzwanie. Warto więc zwrócić uwagę na nowy model mopa parowego SC 3 firmy Kärcher.

Z jego pomocą zadbasz o czystość podłóg twardych w całym domu. Dzięki niezwykle intuicyjnej obsłudze i ergonomicznej konstrukcji urządzenia praca nim to, nomen omen, czysta przyjemność. Urządzenie jest wyposażone w trzystopniową regulację przepływu pary, co pozwala dopasować go do czyszczonej powierzchni.

Nowy mop parowy jest wyposażony w dyszę podłogową EasyFix. Plastikowe listwy zapewniają, że gorąca para pozostaje pod dyszą przez długi czas, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowy efekt czyszczenia. Konstrukcja urządzenia pozwala dotrzeć nawet do przestrzeni pod meblami. Mop parowy jest gotowy do użycia po zaledwie 30 sekundach. Wyjmowany zbiornik można uzupełnić w dowolnym momencie, dzięki czemu SC 3 Upright EasyFix umożliwia nieprzerwane czyszczenie.

SC 3 Upright EasyFix można także używać do odświeżania dywanów. Specjalna do tego przeznaczona dysza znajduje się na wyposażeniu urządzenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także