×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Design & trwałość – nowa seria przycisków spłukujących

Design & trwałość – nowa seria przycisków spłukujących

Autor: Katarzyna Masłowska
07 paź 2019 09:04

Nowoczesne przyciski spłukujące wyróżniają się subtelną, geometryczną formą oraz przemyślaną, trwałą konstrukcją, dzięki czemu znajdą zastosowanie zarówno w łazienkach prywatnych, jak i publicznych.

Minimalistyczne wzornictwo i solidne wykonanie mogą iść ze sobą w parze. Udowadnia to firma TECE, która wprowadza na rynek nową serię przycisków spłukujących. 

Solidność ze stali

TECEsolid to nowa seria przycisków spłukujących ze stali nierdzewnej, w skład której wchodzą modele do WC i pisuaru z manualnym mechanizmem uruchamiającym. Minimalistyczny i nieco surowy design, a także prosta geometryczna forma płytki oraz dwudzielnych klawiszy znajdą uznanie wśród miłośników industrialnego i nowoczesnego stylu w aranżacji łazienek. To, co je wyróżnia, to także solidna, przemyślana konstrukcja.

TECEsolid mają grubość zaledwie 6 mm i zostały zaprojektowane warstwowo. Płytka metalowa chroni plastikową ramkę montażową przed uszkodzeniami, wynikającymi m.in. ze zwiększonej częstotliwości użytkowania przycisków. Ramka może być dodatkowo przymocowana w niewidoczny sposób i zabezpieczona przed kradzieżą.

Zobacz także: Salon z kuchnią i jadalnią. 15 pięknych wnętrz polskich domów

Dzięki takiemu rozwiązaniu przyciski spełnią swoją rolę także w toaletach publicznych. TECEsolid są ciche w działaniu – to zasługa specjalnej gumowej uszczelki znajdującej się z tyłu przycisku, która tłumi dźwięk aktywacji spłukiwania i wpływa na komfort użytkowania.

Modele do WC i pisuaru dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana "anti-fingerprint – z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców. 

Bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Bazując na minimalistycznym wzornictwie i przemyślanej funkcjonalności, cechom bliskim przyciskom TECEsolid, powstała także nowa seria bezdotykowej elektroniki do pisuaru. TECEfilo-Solid, działające w oparciu o technologię IR, zostały stworzone z myślą o komforcie i higienie użytkowników. Pozwalają bowiem na bezdotykowe uruchamianie spłukiwania. Dla producenta ważne były także względy ekologiczne, dlatego zastosowane w nim rozwiązania realnie wpływają na ograniczenia zużycia wody. 

To Cię zainteresuje: Mały dom: polecamy 3 ciekawe projekty

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także