×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Dom na święta. Te dekoracje można pokochać!

Dom na święta. Te dekoracje można pokochać!

Autor: Justyna Łotowska
23 gru 2021 12:20

Szron, który skrzy się srebrzyście w zimowym słońcu, delikatny biały puch otulający gałązki wysokich świerków. Klimat tej świątecznej kolekcji można przyrównać do długiego grudniowego spaceru leśnymi ścieżkami. Chcesz przenieść odrobinę tej zimowej magii do swojego wnętrza?

Biel i srebro to barwy, które nieodłącznie kojarzą się z zimą. Puszysty śnieg, mroźny szron czy lodowe sople przybierają różne odcienie tych chłodnych barw. Czasem zachwycają nieskazitelną bielą, a czasem połyskują w promieniach słońca niczym srebrzysty brokat. W kolekcji Let It Snow, którą na ten sezon proponuje sieć sklepów Home&You, te dwie jasne barwy połączono z chłodną zielenią, która świetnie oddaje kolorystykę zimowej roślinności. Całość tworzy interesującą kompozycję, przywodzącą na myśl leśny krajobraz.

W kolekcji nie zabrakło także wzorów, które kojarzą się z zimową przyrodą. Króluje tu seria Pigna, którą charakteryzuje subtelny i elegancki motyw drobnych zielonych gałązek z szyszkami, okraszony odrobiną blasku. Elementy z serii Pigna z powodzeniem ozdobią kuchnię lub jadalnię. Znalazły się wśród nich praktyczne kuchenne tekstylia, elementy dekoracji stołu, a także naczynia idealne do serwowania świątecznych potraw.

Święta to czas, gdy odkrywamy swoją dziecięcą naturę! Kto nie zna uczucia szalonej radości na widok świątecznych smakołyków lub ekscytacji towarzyszącej rozrywaniu kolorowych opakowań, skrywających bożonarodzeniowe prezenty? Warto pielęgnować w sobie umiejętność radowania się z małych przyjemności, bo dzięki niej nasze „zwyczajne”, dorosłe życie na nowo nabiera barw!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także