Drewnopodobne płytki nadal bardzo modne: nowa kolekcja na rynku

Drewnopodobne płytki nadal bardzo modne: nowa kolekcja na rynku

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 lip 2020 11:47

Jak w łatwy sposób możemy ocieplić wnętrze? Dodajmy elementy inspirowane przyrodą! Doskonale sprawdzą się tu płytki ceramiczne o wyglądzie naturalnego drewna, które od jakiegoś czasu są jednym z najmodniejszych elementów we wnętrzach. Zobaczcie nową kolekcję takich płytek.

Kolekcja Oak Park marki Villeroy&Boch do złudzenia przypomina naturalne drewno, może więc wyraźnie ocieplić przestrzeń salonu, sypialni lub łazienki. Największe płytki, jakie znajdziemy w kolekcji to elementy podłogowe o wymiarach 30 x 120 cm w sześciu wersjach kolorystycznych – najjaśniejszych farina i crema, ciemniejszych chalete i brandy oraz najbardziej zdecydowanych cacao i caviar. Projektanci zaproponowali również wariant imitujący węższe deski o wymiarach 20 x 120 cm w tych samych odcieniach.

W kolekcji znajdziemy także dwa rodzaje mozaiki we wszystkich kolorach płytek podstawowych – złożoną z prostokątów o wymiarach 2,5 x 15 cm lub z kwadratów o wymiarach 7,5 x 7,5 cm. W serii Oak Park dostępne są także listwy przypodłogowe o wymiarach 7,5 x 120 cm. Wszystkie płytki z kolekcji posiadają właściwości antypoślizgowe klasy R9. Dodatkowo każdy wariant płytek jest wyposażony w wykończenie vilbostoneplus, dzięki czemu brud nie wnika w strukturę płytki. Płytki z kolekcji Oak Park dostępne są także w wersji outdoor do użytku na zewnątrz w rozmiarze 40 x 120 cm i czterech wersjach kolorystycznych – crema, chalete, brandy oraz cacao.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także