PARTNER PORTALU
Drzwi do klasycznych wnętrz - ciekawa propozycja w modnych kolorach

Drzwi do klasycznych wnętrz - ciekawa propozycja w modnych kolorach

Autor: Justyna Łotowska
10 sie 2022 14:29

Wybór drzwi wewnętrznych to jedna z kluczowych decyzji, jakie przychodzi nam podjąć podczas remontu lub wyposażania mieszkania. Jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Może taką nowość?

Kolekcja drzwi wewnętrznych Noma to ponadczasowa propozycja. Skrzydło pomalowano trzema warstwami ekologicznej farby akrylowej, aby zwiększyć jego odporność na zabrudzenia, uszkodzenia oraz promienie UV. Tak grube pokrycie stanowi świetne rozwiązanie dla dobrze nasłonecznionych wnętrz, w których istnieje ryzyko zżółknięcia koloru. To także dobry wybór, jeśli mieszkają z nami dzieci lub zwierzęta, a wyposażenie wnętrz – w tym również drzwi – jest stale narażone na obicia czy zadrapania.

Drzwi są dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i beżowym. Uniwersalność tych odcieni zapewnia im dopasowanie do wnętrz w każdej stylistyce. Skrzydło w kolekcji Noma standardowo wykończone jest obrzeżem w tym samym kolorze.

W ramach kolekcji do wyboru mamy model gładki oraz cztery wzory frezowania. Skrzydło ma konstrukcję płytową, którą tworzą sztywne płyty przymocowane do ramiaka. W tym przypadku są to płyty HDF – płaskie lub z delikatnymi frezowaniami – charakteryzujące się dużą twardością i podwyższoną gęstością. Pomiędzy płytami znajduje się wypełnienie w postaci plastra miodu. Drzwi dostępne są w wersji przylgowej, bezprzylgowej, z odwrotną przylgą, a także pod ościeżnicę ukrytą, dzięki której są w całości zlicowane ze ścianą.

 Producent: VOX

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także