Drzwi wewnętrzne: nowy model uchylny

Drzwi wewnętrzne: nowy model uchylny

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 wrz 2020 11:30

Drzwi uchylne Swing Door Slim Line zyskały wersję. Teraz mają dodatkowe, mniejsze skrzydło, co otwiera nowe możliwości ich wykorzystania.

Nowa wersja drzwi przejściowych Raumplus przeznaczona jest do wnętrz z szerokimi przejściami pomiędzy pomieszczeniami. Składa się z głównego skrzydła z klamką oraz dodatkowego, otwieranego w razie potrzeby. Maksymalny wymiar każdego z nich to 855x2478 mm, natomiast maksymalny wymiar całych drzwi to 1740x2500 mm.

Model ma ramę z anodyzowanego aluminium, która z wypełnieniem z przezroczystego lub przyciemnianego szkła, zapewnia duży dostęp światła do pomieszczenia. Alternatywą jest szkło barwione lub pełne panele pokryte różnego rodzaju laminatami imitującymi lakier lub fornir. To rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności. Innym sposobem na zindywidualizowanie wyglądu drzwi są dekoracyjne szprosy, których układ można samodzielnie wybrać. Szprosy nadają drzwiom modnego industrialnego charakteru i kojarzą się ze stylem Bauhausu. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także