PARTNER PORTALU
Drzwi z przeszkleniem - tak rozjaśnisz wnętrze

Drzwi z przeszkleniem - tak rozjaśnisz wnętrze

Autor: Anna Usakiewicz
28 cze 2016 08:41

Jeżeli chcielibyśmy, aby drzwi nie stanowiły całkowitej bariery dla światła, możemy postawić na rozwiązanie kompromisowe, czyli drzwi z przeszkleniem.

Kolekcja skrzydeł drzwiowych Orso firmy Invado to przełamanie aktualnie panujących trendów, czyli wąskich przeszkleń. Tutaj szkło wpisane jest w duże prostokąty, których liczbę możemy wybierać w zależności od preferencji i przeznaczenia drzwi.

Drzwi pełne najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, które mają zapewniać intymność, takich, jak sypialnia, gabinet czy łazienka. Jeśli jednak chcielibyśmy, aby drzwi nie stanowiły całkowitej bariery dla światła, możemy postawić na kompromis np. Drzwi Orso z przeszkleniem. W tej kolekcji znajdziemy pięć modeli – od skrzydeł pełnych po drzwi z czterema szybami typu Satinato. Nie są one całkowicie przezroczyste, dzięki czemu zapewniają pewną dozę prywatności.

Orso to drzwi płaskie, dzięki czemu ich konstrukcja sprawia wrażenie lekkie, a cena nie jest wygórowana. Rama jest wykonana z płyty MDF, wypełnienie stabilizacyjne stanowi tzw. plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa. Do wyboru są aż 23 kolory oklein, dzięki czemu drzwi możemy dopasować praktycznie do każdej aranżacji.

Cena: od 269 zł netto

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także