×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Duże pranie - łatwe prasowanie

Duże pranie - łatwe prasowanie

Autor: Anna Usakiewicz
30 sie 2019 14:57

Czy prasowanie dużego prania może być proste i szybkie? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że postawisz na funkcjonalną deskę.

Model Perfect 2in1 Plus marki Vileda jest wyposażony w specjalną szynę na pranie XXL. Dzięki temu, deska jest idealna do prasowania koszul i prania dużych gabarytów, jak prześcieradła, pościel, zasłony czy obrusy. To udogodnienie sprawia, że prasowanie dużych i długich rzeczy jest wygodniejsze, ponieważ nie dotykają one podłogi podczas wykonywania tej czynności. Powierzchnia blatu wynosi 122x44 cm, a jego konstrukcja jest zbudowana z metalowej siatki, odpornej na korozję. Stelaż blatu jest regulowany i można go podwyższyć do wysokości 96 cm.

Dla idealnie wyprasowanych koszul deska Perfect 2in1 Plus posiada ruchomą podstawkę pod żelazko, którą można odsunąć i wykorzystać krawędź blatu do założenia ubrania. Wystarczy, że na deskę w całości nałożysz koszulę, a nie trzeba będzie jej przesuwać, aby wyprasować górne partie. Taka możliwość bardzo ułatwia prasowanie koszul i t -shirtów. Dodatkowo kształt blatu deski sprawia, że prasowanie koszul jest jeszcze bardziej komfortowe.

Dodatkowym atutem deski Perfect 2in1 Plus jest duża podstawka przeznaczona do odkładania żelazka lub generatora pary. Jej wymiary to 40x27 cm. Model został także wyposażony we wtyczkę elektryczną oraz antenkę podtrzymująca kabel.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także