Dzień Mamy – wybierz prezent od serca

Dzień Mamy – wybierz prezent od serca

Autor: Urszula Tatur
17 maj 2021 11:44

W tym wyjątkowym dniu podaruj swojej Mamie to, co najpiękniejsze – wspólny czas, spędzony przy domowym stole, na spacerze lub w Waszej ulubionej kawiarni na snuciu opowieści i przywoływaniu wspomnień. Nie zapomnij o drobiazgu, który sprawi jej radość.

Dzień Matki tuż-tuż. Już 26 maja przed kwiaciarniami w całej Polsce ustawią się długie kolejki po bukiety dla wyjątkowych kobiet. Warto już dziś rozejrzeć się za prezentem, który skradnie serce Twojej Mamy. W ofercie home&you znajdziesz najróżniejsze dekoracje dla każdej kobiety – domatorki i podróżniczki, miłośniczki pichcenia i wyprawiania przyjęć, a także dla każdej zmęczonej Mamy, która marzy o chwili relaksu.

A co skradnie serce Twojej Mamy? Może będzie to elegancki porcelanowy zestaw herbaciany, a może komplet kosmetyków i pachnąca świeca, która umili rytuał domowego spa? Strzałem w dziesiątkę okażą się z pewnością rozmaite dekoracje – wazon, szkatułka na biżuterię lub ramka z rodzinnym zdjęciem.

Wszystkie przedstawione propozycje pochodzą z nowej kolekcji White Poem. Znajdziesz w niej delikatne odcienie różu i ponadczasową biel przełamaną efektownym blaskiem srebra, a wszystko skąpane w subtelnych i romantycznych motywach kwiatowych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także