×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ekologiczne farby. Wykończ nimi ściany we wnętrzu!

Ekologiczne farby. Wykończ nimi ściany we wnętrzu!

Autor: Ewa Kozioł
17 maj 2021 11:37

Jakie farby wybrać do wykończenia ścian we wnętrzu? Wybierz farby ekologiczne. Te produkty zapewnia ci eleganckie aksamitne wykończenie ścian i sufitów z poszanowaniem zasobów naturalnych Ziemi.

Tikkurila wprowadza nową ekologiczną linię farb o jakości premium – Tikkurila Nature. W ramach nowej linii dostępna jest farba w wersji białej – Tikkurila Optiva White oraz farby Tikkurila Optiva Nature, które można barwić na ponad 13 tys. odcieni. 

To wodorozcieńczalne farby najnowszej generacji, wyprodukowane na bazie składników pochodzenia roślinnego, niewykorzystywanych do produkcji żywności, dzięki czemu zmniejszone zostało zużycie surowców nieodnawialnych. Innowacyjna receptura farby pozwoliła jednocześnie uzyskać najwyższą jakość farb w zakresie estetycznym i funkcjonalnym. Zapewniają one piękne, jednolite wykończenie oraz trwałość koloru i powłoki przez wiele lat. Pomalowane nimi powierzchnie są odporne na plamy i zabrudzenia oraz posiadają najwyższą klasę odporności na zmywanie i szorowanie na mokro.

Farby posiadają certyfikat ekologiczny Ecolabel i są produktami rekomendowanymi przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Spełniają jednocześnie normy ekologicznych certyfikacji BREEAM i LEED oraz międzynarodowej klasyfikacji M1 dla niskoemisyjnych materiałów budowlanych. Są również zgodne z rozporządzeniem parlamentu europejskiego REACH, którego celem jest zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także