Ekspres do kawy. Wyjątkowa, pyszna kawa w domu!

Ekspres do kawy. Wyjątkowa, pyszna kawa w domu!

Autor: Ewa Kozioł
30 marz 2021 12:11

Nasze domy już do wielu miesięcy są też naszym miejscem pracy. Dla wielu osób ekspres do kawy stał się więc niezbędnym elementem wyposażenia kuchni.

Świat kawy jest bardzo ekscytujący i zróżnicowany, a doskonała kawa dla każdego oznacza coś innego. Jedni lubią mocne espresso, inni delikatne, mleczne cappuccino. Istnieje nieskończenie wiele sposobów przyrządzania kawy i różnych smaków odpowiadających różnym preferencjom. Od kwiatowych i owocowych aromatów, po słodkie, gorzkie czy czekoladowe nuty smakowe. Szacuje się, że smak i aromat kawy to kompilacja około 800 składników! Smak kawy zależy nie tylko od pochodzenia ziaren, ale też od sposobu ich zaparzenia.

Tryb: barista

Istnieje wiele różnych kaw, ale przygotowanie każdej z nich łączy pięć podstawowych parametrów. Moc, rozmiar, temperatura i szybkość zaparzania, a w przypadku kaw mlecznych – proporcje między kawą a mlekiem, decydują o smaku i aromacie kawy. Po włączeniu trybu barista w ekspresie do kawy EQ.9 plus, można regulować je wszystkie oddzielnie. Personalizacja pozwala celebrować niezwykłą sztukę przygotowania kawy i wydobywać z ulubionych ziaren smaki, które zadowolą prawdziwych koneserów.

Podwójna przyjemność

Przygotowywanie kawy powinno być tak przyjemne, jak delektowanie się nią. Dzięki dwóm pojemnikom na ziarna w modelu EQ.9 plus, możesz bez trudu zaparzyć intensywną robustę rano i łagodną, lekko słodką arabicę po południu. Osobne młynki ceramiczne umożliwiają równoczesne stosowanie różnych rodzajów ziaren kawy bez ryzyka ich zmieszania. Przełomowa technologia sensoFlow System dba o odpowiednią temperaturę przez cały proces parzenia kawy i dostosowuje jej wartość do wybranego rodzaju napoju.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także