PARTNER PORTALU
Eleganckie AGD: wybieramy lodówkę

Eleganckie AGD: wybieramy lodówkę

Autor: Anna Sołomiewicz
30 maj 2016 15:55

Wybór właściwej chłodziarki do kuchni nie jest łatwy. Zobaczcie nowe modele.

Wśród najnowszych trendów w projektowaniu kuchni dominują urządzenia minimalne, które nie zajmują dużo miejsca oraz wpisują się swoim wyglądem w aranżację całej przestrzeni. Marka MPM wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadziła do oferty chłodziarki sprężarkowe z zamrażalnikiem wewnętrznym, w kolorze inox w wersji podblatowej MPM-99-CJ-09/AB oraz wolnostojącej MPM-112-CJ-15/AB.

Chłodziarka wolno stojąca czy podblatowa?

Jaką chłodziarkę wybrać? Wolno stojącą czy podblatową? Oprócz kwestii funkcjonalnych duża rolę odgrywają także walory estetyczne. Obie te rzeczy można pogodzić. Tym bardziej, jeśli mamy do wyboru produkty o podobnych parametrach, ale w innych wariantach aranżacyjnych. Nowe chłodziarki sprężarkowe marki MPM to urządzenia niewielkich rozmiarów, z górnym zamrażalnikiem, których wyposażenie oraz parametry techniczne są do siebie zbliżone. Całkowita pojemność modelu chłodziarki podblatowej wynosi 90 l, natomiast wolnostojącej, 80 l.

Oba urządzenia pozwalają przechowywać zarówno produkty spożywcze potrzebne do codziennego przygotowywania posiłków, jak też zapasy żywności. Każda z chłodziarek jest wyposażona w 3 szklane, łatwe do utrzymania w czystości półki, których wysokość można regulować na kilku poziomach. Do przechowywania warzyw służy specjalny wysuwany pojemnik, a butelki i słoiki najlepiej trzymać na transparentnych półkach zlokalizowanych na drzwiach. Duże zapasy żywności warto zamrozić. Zamrażalnik utrzymuje temperaturę na poziomie -18°C, dzięki czemu przechowywanie w nim produktów spożywczych jest możliwe od 3 do nawet 12 miesięcy. Ponadto, chłodziarki mają 84 cm wysokości, a model MPM-99-CJ-09/AB jest do zabudowy pod blat.

Chłodziarki zostały wykonane z wysokiej jakości stali inox, odporna na korozję oraz inne negatywne czynniki, jak choćby zbyt wysoka temperatura. Dodatkowo, urządzenia nie tylko doskonale spełniają swoje funkcje, ale także zachwycają wyglądem i elegancją. Nowe chłodziarki MPM będą idealnie się komponować w nowoczesnych wnętrzach.

Komentarze

Zaloguj się