PARTNER PORTALU
Energooszczędne i praktyczne AGD: nowy model pralki

Energooszczędne i praktyczne AGD: nowy model pralki

Autor: Anna Sołomiewicz
01 cze 2016 12:36

Szukacie energooszczędnej pralki, która szybko upierze ubrania? Zobaczcie najnowszy model.

Od ponad 60 lat Indesit dostarcza zaufanych, niezawodnych rozwiązań, mających ułatwiać rodzinom ich codzienne obowiązki. Klienci marki oczekują bowiem produktów, które będą harmonizować z ich stylem życia, zaoszczędzą ich czas, pieniądze i wysiłek. Nowa pralka Innex spełnia wszystkie te wymagania.

„Push&Wash” – Prosta, inteligentna technologia dla każdego

Dzięki unikalnej technologii Indesit „Push&Wash”, pralka gwarantuje świeże, czyste ubrania bez prania wstępnego. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk – 2 sekundy, 1 naciśnięcie, 0 problemów. Dzięki temu, być może najbardziej użytecznemu, jaki kiedykolwiek wymyślono, przyciskowi, pranie to jeden z domowych obowiązków, którym nie musimy się dłużej przejmować.

Pralka Innex w programie trwającym tylko 45 minut, usuwa w temperaturze 30° ponad 20 z najczęściej występujących na ubraniach plam, wliczając te z jedzenia, tłuszczu, wina i kawy. Dzięki niej można uzyskać pożądane rezultaty, po prostu raz klikając.

Technologia co Cycle – codzienne oszczędzanie

Prowadzące intensywny tryb życia rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi, korzystają z urządzeń AGD każdego dnia. Dlatego Indesit stworzył pralkę Innex, która spełnia oczekiwania nowoczesnego domu. Codzienny program Eko 30° pozwala prać bawełnę, syntetyczne i delikatne materiały oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same rezultaty jak przy 40°, jednocześnie oszczędzając energię. Można więc używać pralki, nie martwiąc się o koszty.

Pralka oferuje pełny zestaw programów o niskich temperaturach, które pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty prania w maksimum 100 minut. Jeśli natomiast zależy ci na czasie, dostępny jest program Szybkie Pranie, trwający zaledwie pół godziny.

Połączenie wysokiej efektywności z oszczędnością energii

Pralka Innex jest produktem flagowym marki Indesit, jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej najlepsze modele osiągają o 10 procent większą wydajność niż inne produkty o klasie A+++. Innex jest wyposażony w czujnik Water Balance+, który optymalizuje zużycie wody podczas wszystkich faz prania. Oszczędza przy tym również energię, potrzebną do jej nagrzania.

Silnik bezszczotkowy – komfort i wydajność

To kolejny czynnik, który sprawia, że pralka oszczędza energię i jednocześnie osiąga doskonałe efekty prania. Wyjątkowy silnik bezszczotkowy kontroluje obroty bębna podczas wszystkich etapów cyklu, dzięki czemu zapewnia maksymalne działanie proszku, bądź płynu do prania. Silnik redukuje też wibracje bębna, nawet podczas wirowania, aby zminimalizować hałas wytwarzany przez pralkę.

Ergonomiczny design

Innex daje nam więcej niż oczekujemy od pralki. Cechuje ją nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim większa efektywność, łatwość obsługi i wygoda użytkowania. Funkcjonalny design zapewnia komfortowe sterowanie urządzeniem. Niezwykle łatwy jest także wybór odpowiedniego programu. Dodatkowo, drzwiczki pralki są jednymi z największych na rynku, co sprawia, że łatwiej jest włożyć do niej ubrania.

Pralka ma też imponującą pojemność, ponieważ mieści aż do 8 kg odzieży. Dzięki temu sprosta zarówno codziennym wymaganiom rodziny, jak i większym wyzwaniom – gotowa jest bowiem wyprać wszystko, również większe przedmioty.

A kto powiedział, że pralki muszą być białe? Innex oferuje nową gamę kolorystyczną, wliczając w nią srebrny, czarny i czerwony. Trzy różne kolory dla trzech unikalnych modeli, które wpiszą się w design każdego domu, dodając mu stylowego, nowoczesnego wyglądu.

Innex łączy praktyczność i niezawodność: dwa proste słowa, ale jednocześnie pojęcia, które zapewniają najlepszy system prania ubrań i najdoskonalszą prostotę użytkowania, oszczędzając przy tym czas i energię.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także