Gotowanie w rodzinnym gronie: robot kuchenny dla każdego

Gotowanie w rodzinnym gronie: robot kuchenny dla każdego

Autor: Anna Sołomiewicz
27 maj 2016 15:25

Wielofunkcyjny robot kuchenny to przydatne akcesorium do każdej kuchni. Z jego pomocą zarówno Pani, jak i Pan domu wyczarują niezwykłe potrawy.

Sztuka kulinarna jest praktykowana od wieków. Przez lata przechodziła wiele faz rozwoju, a kobiety, które były głównymi jej adeptkami, otrzymywały różne akcesoria mające za zadanie ułatwienie im wykonywania tego kunsztu. W XXI wieku nowoczesna i perfekcyjna Pani domu zna nietuzinkowe sztuczki, a nowoczesny Pan domu - rządzi w swojej kuchni wraz z urządzeniem Thermomix®. 

Nowoczesność to przede wszystkim umiejętność funkcjonowania na wielu płaszczyznach. Kiedy w domu pojawiają się dzieci, niespodziewani gości czy wymagający teściowie – nie tylko Pani domu powinna być gotowa na każdą niespodziewaną okoliczność. Dotyczy to również Pana domu, który w dzisiejszych czasach na równi z kobietą zajmuje się gospodarstwem domowym.

Dlatego z pomocą przychodzi urządzenie Thermomix®, które w innowacyjny sposób łączy w sobie 12 funkcji. Kolorowy ekran dotykowy umożliwia wyświetlanie wszelkich informacji o przepisie, a dzięki podłączeniu nośnika przepisów na Thermomix możliwe jest przygotowanie potrawy w trybie gotowania z ustawieniami, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy przepisu. Thermomix wówczas samodzielnie ustawia parametry zgodne z treścią przepisu, znacząco ułatwiając proces gotowania.

Co można wykonać przy użyciu urządzenia? Praktycznie wszystko. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko fantazja. Urządzenie Thermomix® z łatwością zmiksuje wszystkie składniki na krem do sobotniego ciasta oraz zblenduje warzywa na pożywną zupę krem, nie tylko dla najmłodszych. Osoby podążające za kulinarnymi trendami z powodzeniem wykorzystają funkcję gotowania na parze, prostej i przyjemnej dzięki przystawce Varoma. Tą opcję pokochają wszyscy, którzy dbają o linię i gotują dla więcej niż jednej osoby, ponieważ podczas tej czynności można jednocześnie gotować na kilku poziomach jednocześnie – w naczyniu miksującym i przystawce.

Funkcje ubijania, mieszania czy wyrabiania ciasta dostępne w jednym urządzeniu to rozwiązanie dla miłośników domowych wypieków. Kruche bezy czy makaroniki udadzą się za każdym razem i niejednokrotnie zaskoczą gości, a domowy chleb, wyrobiony przy pomocy urządzenia Thermomix® będzie smakował jak z najlepszej piekarni. Dodatkowo urządzenie umożliwia rozpuszczanie np. czekolady do polew, siekanie składników na sałatki, a także mielenie, warzenie oraz emulgowanie. Ta swoista „prawa ręka” w domowym zaciszu nie tylko skraca czas przygotowania wielu potraw, ale dba również o to, aby nigdy nie kończyły się na nie pomysły!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także