×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
 Innowacyjna kuchnia: ta armatura ułatwia życie

Innowacyjna kuchnia: ta armatura ułatwia życie

Autor: Anna Usakiewicz
28 lis 2017 13:51
Aktualizacja: 29 lis 2017 12:00

W dobie szybkiego tempa życia i natłoku obowiązków, miarą luksusu staje się czas. Technologie i rozwiązania pozwalające na jego oszczędność są obecnie bardzo poszukiwane i cenione

Niezależnie od tego, czy mówimy o nowoczesnym komputerze, rozwiązaniu przyśpieszającym zakupy w supermarkecie czy tak podstawowym sprzęcie jak kuchenna bateria. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom marki Grohe, najprostsze czynności nie będą już odbierały nam cennego czasu!

Domowe obowiązki i codzienne, rutynowe czynności to obszary, w których wizja oszczędności czasu wydaje się wyjątkowo kusząca. Dla wielu frustrujące mogą wydawać się bowiem codziennie powielane czynności – od oczekiwania na zaparzenie wody aż po przenoszenie zgrzewek butelkowej wody po wieczornych zakupach. Często wystarczą jednak drobne zmiany i sprytne rozwiązania, by zredukować stratę czasu do minimum! Do takich rozwiązań należą Grohe Red® i Grohe Blue® Home, dzięki którym w ułamek sekundy otrzymamy wrzątek lub schłodzoną, gazowaną wodę wprost z baterii.

Wrzątek na zawołanie

Każdego dnia korzystamy z wrzącej wody podczas wykonywania wielu kuchennych czynności – od zaparzania herbaty i kawy, przez przygotowywanie potraw aż po mycie tłustych garnków. Przy każdej z tych czynności konieczne jest gotowanie wody, co wymaga czasu i energii, gdyż z reguły podgrzewamy więcej wody niż faktycznie potrzebujemy. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest nowy system Grohe Red®, który dostarcza wrzątek prosto z baterii kuchennej, eliminując tym samym czas oczekiwania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w tym systemie, po odkręceniu baterii można pobrać z niej tyle podgrzanej wody, ile akurat potrzebujemy – zupełnie inaczej niż w przypadku czajnika czy garnka. Dodatkowo, system pozwala na znaczącą oszczędność nie tylko czasu, ale również energii, co pozytywnie przekłada się na kondycję planety. 

Gazowana woda wprost z baterii

Dzięki wyjątkowemu systemowi Grohe Blue® Home można ją pozyskać wprost z kuchennej baterii, wybierając dodatkowo ulubione nasycenie bąbelkami. Bateria składa się ze specjalnej chłodnicy z wbudowanym filtrem i saturatorem, które umożliwiają błyskawiczne otrzymanie lekko lub mocno gazowanej, perfekcyjne schłodzonej wody. Bateria została zamknięta w kompaktową, stylową formę, którą z łatwością dopasujemy do każdego stylu wnętrza. Wybór kształtów i wysokości wylewek daje pewność dopasowania jej do każdego zlewozmywaka, a zintegrowane zawory odcinające dopływ wody i działające pod niskim ciśnieniem gwarantują kompatybilność z każdą instalacją.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także