×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Jadalnia w ogrodzie. 4 piękne kolekcje krzeseł ogrodowych. Nowości!

Jadalnia w ogrodzie. 4 piękne kolekcje krzeseł ogrodowych. Nowości!

Autor: Ewa Kozioł
28 kwi 2023 14:12
Aktualizacja: 29 kwi 2023 09:59

Jakie meble wybrać do jadalni w ogrodzie i na trasie? Zobacz 4 piękne kolekcje. Nowe wzory,
tkaniny i modne materiały nadadzą jadalni wyjątkowy klimat.


Krzesła ogrodowe: kolekcja Llado 

Llado przypomina klasyczne aluminiowe krzesło nadające się do użytku zewnętrznego, ale zostało uzupełnione o podłokietniki z drewna tekowego. Jest wystarczająco wytrzymałe, aby mogło stać w słońcu i składane, aby nie zajmowało miejsca, gdy będzie przechowywane. Dostępne jest w wersji czarnej i białej.

Krzesła ogrodowe: kolekcja Xelida

Krzesło Xelida dodaje swobodnego charakteru dzięki oparciu z plecionej liny i wodoodpornej, zdejmowanej poduszce. Ponadto jest lekkie i można je układać jedno na drugim, aby zaoszczędzić miejsce, gdy zajdzie taka potrzebna. Do monochromatycznych lub naturalnych przestrzeni, znajdziesz krzesło z czarnym lub beżowym wykończeniem.

 

Krzesła ogrodowe: kolekcja Bona 

Krzesło Bona zostało zaprojektowane tak, aby stać się gwiazdą podczas posiłków na świeżym powietrzu. Wykonane z aluminium nadającego się do użytku na zewnątrz i odpornego na warunki atmosferyczne litego drewna tekowego zapewnia beztroski wieczór.

Ta kolekcja dostępna jest z czarnym i białym wykończeniu oraz w dwóch rozmiarach. Połącz ją ze stołami Bona, aby stworzyć idealną jadalnię na świeżym powietrzu.

Krzesła ogrodowe: kolekcja Portalo

Krzesło Portalo to synonim komfortu i wygody. Jest idealne do wszystkich pomieszczeń i nadaje się również do jadalni na świeżym powietrzu, pod zadaszeniem, dzięki ręcznie plecionemu wykończeniu z liny odpornej na promieniowanie UV. Dodatkowo wykonane jest z litego drewna tekowego z naturalnym wykończeniem, więc każdy egzemplarz będzie miał unikalny odcień i usłojenie. Kolekcja jest dostępna w czarnym i naturalnym kolorze.

Wszystkie kolekcje mebli dostępne są w ofercie Kave Home. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także