×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Jaką pralkę wybrać? Oszczędną i ekologiczną. Nowość!

Jaką pralkę wybrać? Oszczędną i ekologiczną. Nowość!

Autor: Ewa Kozioł
29 gru 2022 14:15

Nowy model pralki z technologią Samsung EcoBubble™ zapewnia dobre efekty prania i umożliwia większą troskę o środowisko naturalne. Gwarantuje bowiem uzyskanie czystości nawet w tak niskiej temperaturze, jak 15°C. 


Ubrania, które na co dzień nosimy i często pierzemy, mogą ulegać szybszemu zniszczeniu. Szczególnie wtedy, gdy pierzemy je w wyższej temperaturze. Tymczasem technologia EcoBubble™ gwarantuje uzyskanie czystości nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C. Sprawia ona, że jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania z połączenia wody, powietrza i detergentów powstaje aktywna piana wypełniająca bęben pralki. Następnie wnika ona w tkaniny tak, aby skutecznie rozpuścić wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Pranie w zimnej wodzie sprawia, że rzeczy dłużej pozostają miękkie i przyjemne w dotyku.  

Możliwość obniżenia temperatury prania do 15℃ skutkuje nie tylko zwiększeniem bezpieczeństwa delikatnych tkanin, ale i oszczędnością energii. Aktywna piana pozwala na dokładniejsze rozpuszczanie i wypłukiwanie detergentów niż sama woda. Oznacza to, że wykorzystanie środków piorących jest bardziej wydajne. Dzięki programowi Pranie Optymalne AI cztery precyzyjne czujniki dostosowują ilość wody, detergentów oraz czas prania do stopnia zabrudzenia i wagi wsadu, co przekłada się na stan naszego portfela i ilość zużywanych zasobów.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także